Ünlü şarkıcı sevgilisine şiddet uyguladı! Otel koridorunda tekme tokat dövdü! O anlar kameralara saniye saniye yansıdı

Puff Daddy ve P. Diddy lakaplarını kullanarak şöhret olan ABD'li şarkıcı Sean Combs, eski kız arkadaşını otel koridorunda tekme tokat dövdü. O anlar güvenlik kamerasına saniye saniye kaydedildi.

Son dönemde adı şiddet, istismar, taciz ve cinsel saldırı gibi suçlamalarla adı anılan ABD'li ünlü şarkıcı Puff Diddy lakaplı Sean Combs'un yeni görüntüleri ortaya çıktı. 

Ünlü şarkıcı sevgilisine şiddet uyguladı! Otel koridorunda tekme tokat dövdü! O anlar kameralara saniye saniye yansıdı - Resim : 1

KIZ ARKADAŞINA ŞİDDET UYGULADIĞI GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI

Şarkıcının 2016 yılında o dönemki kız arkadaşı Cassie'ye şiddet uyguladığı görüntüler ortaya çıktı. İzlenilen görüntülerde Combs'un, bir otelde Cassie'yi kovalayarak yere fırlattığı ve tekmelediği görüldü.

Ünlü şarkıcı sevgilisine şiddet uyguladı! Otel koridorunda tekme tokat dövdü! O anlar kameralara saniye saniye yansıdı - Resim : 2

KADINI YAKALAYARAK YERE FITLATTI

Otel koridorunda koşan şarkıcı, asansöre binmeye çalışan Cassie'yi yakalayarak yere fırlattı. Ardından ise yerde yatan kadını tekmelemeye başlayan şarkıcı, genç kadının kapüşonundan tutarak odaya sürükledi.

Ünlü şarkıcı sevgilisine şiddet uyguladı! Otel koridorunda tekme tokat dövdü! O anlar kameralara saniye saniye yansıdı - Resim : 3

TECAVÜZ SUÇUNDAN DAVA AÇMIŞTI

Cassie geçen yıl Combs'a tecavüz ve bir dizi başka suç işlediği iddiasıyla dava açmıştı. Ancak ikili, kasım ayında açıklanmayan bir meblağ karşılığında mahkeme dışında uzlaştı.

OTELE 50 BİN DOLAR ÖDEMEYİ TEKLİF ETTİ

Ünlü şarkıcının, şiddet görüntülerinin yayılmaması için otele 50 bin dolar ödemeyi teklif ettiği belirtildi. Ortaya çıkan bu görüntülerle birlikte uzun süre birliktelik yaşayan çift tekrar gündem oldu.