Uraz Kaygılaroğlu rol arkadaşı Nesrin Cavadzade ile aralarında çıkan aşk iddialarına yanıt verdi! Aşk mı yaşıyorlar?

Üç Kuruş dizisinde rol arkadaşı olan Nesrin Cavadzade ile Uraz Kaygılaroğlu haklarında çıkan aşk iddialarına sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Uraz Kaygılaroğlu rol arkadaşı Nesrin Cavadzade ile aralarında çıkan aşk iddialarına yanıt verdi! Aşk mı yaşıyorlar?

Nesrin Cavadzade, meslektaşı Gökhan Alkan ile Eda Ece ve Şevval Sam'ın başrolünde yer aldığı 'Yasak Elma' dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlamıştı.Evlenecekleri beklenen ünlü çiftten şaşırtan bir haber gelmişti.

İddialara jet yanıt!

Nesrin Cavadzade, geçtiğimiz aylarda iki yıldır birlikte olduğu meslektaşı Gökhan Alkan ile yollarını ayırmıştı. Çift sosyal medyadan fotoğraflarını silip birbirlerini takipten çıktı. Nesrin Cavadzade'nin aşk hayatı hakkında iddialar öne sürüldü.

Üç Kuruş dizisinde rol gereği sevgili olan Nesrin Cavadzade ve Uraz Kaygılaroğlu'nun, arkadaşlıklarının aşka dönüştüğü dedikoduları ortaya atılmıştı. Uraz Kaygılaroğlu, çıkan iddialara sosyal medya hesabı üzerinden yanıt verdi. İşte, Uraz Kaygılaroğlu'nun aşk iddialarına verdiği yanıt...

Uraz Kaygılaroğlu rol arkadaşı Nesrin Cavadzade ile aralarında çıkan aşk iddialarına yanıt verdi! Aşk mı yaşıyorlar? - Resim : 2