Usta oyuncu Al Pacino'nun yeni projesi belli oldu

Hollywood'un usta oyuncusu Al Pacino'nun yeni filmi için Captivated'in başrolü için imza attığı haberi geldi. Film, 1973'te geçen ve Jean Paul Getty'nin torununun kaçırılmasını konu alan bir hikayeye odaklanıyor. Yönetmenliğini Dito Montiel'in üstlendiği filmin çekimleri bu kış İtalya'da yapılacak.

Usta oyuncu Al Pacino'nun yeni projesi belli oldu

"Baba" (The Godfather), "The Irishman" ve "Yaralı Yüz" (Scarface) gibi filmlerdeki performansıyla şöhreti yakalayan Al Pacino'nun yeni projesi belli oldu.

Deadline'ın haberine göre; Al Pacino, yeni suç filmi Captivated'ın başrolü için imza attı. Usta oyuncuyu mafya babaları ve gangsterler dünyasına geri getiren filmde, Katie Holmes ve Toby Kebbell da rol alıyor.

1973'te geçen Captivated adlı film, dünyanın en zengin adamlarından Jean Paul Getty'nin torununu kaçıran Saro Mammoliti'ye odaklanıyor. Mammoliti, gergin fidye pazarlıkları sırasında kurbanının annesine aşık olunca tüm organizasyonu tehlikeye atıyor.

Yönetmenliğini Dito Montiel'in üstlendiği, senaryosunu Robin Shushan ve Mammoliti'nin kaleme aldığı filmin çekimlerinin bu kış İtalya'da yapılması planlanıyor.