Usta sanatçı gırtlak kanserine yakalanmıştı! Moral gecesi düzenlendi! Sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi

Kahtalı Mıçe’ lakabıyla tanınan usta şarkıcı Mustafa Aslan, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde kemoterapi tedavisi görüyordu. Sevenleri Kahtalı Mıçe için moral amacıyla bir sevgi ve saygı gecesi düzenledi.

Usta sanatçı gırtlak kanserine yakalanmıştı! Moral gecesi düzenlendi! Sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi

Türk halk müziğinin usta ismi 'Kahtalı Mıçe' lakaplı Mustafa Aslan'dan geçtiğimiz günlerde hayranlarını üzen bir haber gelmişti. 71 yaşındaki Türk halk müziği sanatçısının gırtlak kanserine yakalandığı öğrenilmişti.

Usta sanatçı gırtlak kanserine yakalanmıştı! Moral gecesi düzenlendi! Sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi - Resim : 1

MORAL VERDİ

Adıyaman'ın Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Kültür Sanat Komisyonu tarafından düzenlenen programda, öğretmenler perde arkasından şiirlerini seslendirirken, bu şiirler gölgelerle birlikte Kahtalı Mıçe’ye moral verdi.

Usta sanatçı gırtlak kanserine yakalanmıştı! Moral gecesi düzenlendi! Sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi - Resim : 2

ŞİİRLER SESLENDİRİLDİ

Zemheri Ateşi’nin ikinci programında öğretmenler, Kahtalı Mıçe’ye moral ve destek vermek amacıyla gizemli bir atmosfer içinde, şiirlerini seslendirirken, onların siluetleri perde üzerinde görsel şölen oluşturdu.

Usta sanatçı gırtlak kanserine yakalanmıştı! Moral gecesi düzenlendi! Sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi - Resim : 3

KEMOTERAPİ TEDAVİSİ SÜRÜYOR

Program, Kahtalı Mıçe’nin sağlık durumunun iyiye doğru gittiğini belirttiği bir video mesajıyla başladı. Kahtalı Mıçe, hastanede kemoterapi sürecinin etkili olduğunu ve sağlık durumunun iyileşmeye başladığını ifade ederek, bu anlamlı geceyi düzenleyenlere ve katılımcılara teşekkür etti.

Usta sanatçı gırtlak kanserine yakalanmıştı! Moral gecesi düzenlendi! Sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi - Resim : 4

OYUNCULUK SERÜVENİ İZLENDİ

Etkinlikte ayrıca, Kahtalı Mıçe’nin Türk sanat dünyasına girişini seslendirdiği eserleri ve oyunculuk kariyerini anlatan bir video sunumu yer aldı. Bu sunum, izleyicilere Kahtalı Mıçe’nin sanatsal yolculuğunu ve başarılarını detaylı bir şekilde aktardı.