Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde ifşa! Başrol oyuncusunun paylaşımı ortaya çıkardı

TRT’nin sevilen dizisi Uyanış Büyük Selçuklu seyirciyi ekrana kilitmeleye ve reytingleri alt üst etmeye devam ediyor. Ancak dizi bu sefer Başrol oyuncusunun paylaşımıyla gündeme geldi.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Yeni sezonun en iddialı dizilerin başında gelen Uyanış Büyük Selçuklu dizisi son yayınlanan bölümüyle de reytingleri alt üst etmeyi başardı.

Dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan o isim ise sosyal medyadan yaptığı paylaşımıyla dizinin perde arkasında yaşananları resmen ortaya çıkardı.

Paylaşımının ardından dizisinin severleri ise sosyal medyada tepkilerini gösterdi.

Dizide Melikşah karakterine hayat veren Buğra Gülsoy sosyal medyadan bir paylaşımda bulundu.

Buğra Gülsoy’un paylaşımıyla dizinin perde arkasında neler yaşandığı da ortaya çıkmış oldu.

Çoğu dizi takipçisi ise paylaşımın ardından dizinin çekimlerinin durdurulması yönünde yorumlarında bile bulundu.

İşte Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin perde arkası

Dizinin başrol oyuncusu Buğra Gülsoy Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin kamera önü ve kamera arkasında neler yaşandığına dair paylaşımda bulundu.

Paylaşım sonrası dizinin en heyecanlı bölümlerinin kurmacalığı ortaya çıktı ve heyecanını yitirdi.

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin daha etkileyici bir hal alması için set arkasında sis yapan aletlerin çalıştığı dikkatlerden kaçmadı.

Yakın çekimi yapılan Buğra Gülsoy’un ise o anı ve ses için mikrofon tutan set çalışanları, kameraman, reji ekibi ve arkada sis çalışmasının başarılı olmasını sağlayan başka bir yetkili tüm dikkatleri üzerine çekti.

Dizinin set arkasının ifşalandığını belirten kitle ise “Bu tarz paylaşımlar gerçekleri ortaya çıkarıyor ve hiçbir heyecan kalmıyor, yapmayın” sözlerini dile getirdi.