"Ölmem ama çok çarparım" derken dediği oldu

Geçtiğimiz gün röportajında çok sık kaza yaptığını söyleyen Kubilay Aka, aracıyla seyir halindeyken yağışın da etkisiyle Çanakkale'nin Ezine İlçesi'nde direksiyon hakimiyetini kaybederek şarampole yuvarlandı.

Google Haberlere Abone ol

Vatanım Sensin, Çukur gibi dizilerde popülerlik sağlayan oyuncu Kubilay Aka, "Hızlı araç kullanır, çok kaza yaparım. Ölmem ama çok çarparım." dediği röportajının çıktığı gün trafik kazası geçirdi. Kubilay Aka kazadan şans eseri yara almadan kurtuldu.

Sabah'ın haberine göre; Kubilay Aka, aracıyla seyir halindeyken yağışın da etkisiyle Çanakkale'nin Ezine İlçesi'nde direksiyon hakimiyetini kaybederek şarampole yuvarlandı. Araçtan şans eseri yara almadan kurtulan genç oyuncunun sakin tavırları dikkat çekti.

Aka, kazadan iki gün önce Youtube'da yayınlanan Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler programına katıldığı, "Hızlı araç kullanır, çok kaza yaparım" açıklamasının gazetelerde yayınlandığı ortaya çıktı.

Oyuncu, programda "Çiğnediğim en büyük yasak; sürekli arabayı kaçırmamdı. Maalesef ki hâlâ çok hızlı araba kullanıyorum ama güvenlik önlemlerini alarak. Ölmem ancak çok çarparım" dedi. Kaza, haberin yayınlandığı gün yaşandı.