Yağmur Atacan karısı Pınar Altuğ'un bikini halini sosyal medyada paylaştı! "Yıllara meydan okuyor"

Yağmur Atacan ve Pınar Altuğ yaz aylarını Marmaris'te demirledikleri teknelerinde geçiriyorlar. Güneşin ve denizin tadını doyasıya çıkaran çift sosyal medyayı aktif kullanıyor. Pınar Altuğ tatilde olmasına rağmen aksatmadan sporunu yapmaya devam ediyor. Altuğ'un bikini fotoğrafının olduğu haberi gören eşi Yağmur Atacan konu ile alakalı paylaşım yaptı. Eşiyle arasındaki yaş farkı yıllardır gündeme gelen Yağmur Atacan "Direnemiyorum ben yaşlanacağım" dedi.

Pınar Altuğ'un eşi bikinili fotoğrafını paylaştı!

Çocuklar Duymasın dizisinde hayat verdiği Meltem karakteriyle gönülleri fetheden Pınar Altuğ, 2008 yılında Yağmur Atacan'la dünya evine girmişti. Aralarında 9 yaş fark olan Yağmur Atacan ve Pınar Altuğ çifti yaz aylarında Marmaris'te demirledikleri teknelerinde keyif yapıyorlar. Tatilde bile sporunu aksatmayan ve fit halleriyle sık sık gündem olan oyuncu, bikinili haliyle görüntülendi. 47 yaşındaki Pınar Altuğ için "Yıllara meydan okuyor" yorumları yapıldı.

Pınar Altuğ bu tarz yorumlardan yapılan bir haberi eşi Yağmur Atacan'a gösterdi. 39 yaşındaki Atacan da karısının bikinili halini paylaşarak yaş farkını ti'ye aldı.

Yağmur Atacan karısı Pınar Altuğ'un bikini halini sosyal medyada paylaştı! "Yıllara meydan okuyor" - Resim : 1

Yaş farkına gönderme

Eski oyuncu Yağmur Atacan paylaşımında şunları söyledi:

"Her sene 'Yıllara meydan okuyor.' Hangi yıllar len bu yıllar, daha fazla direnemiyorum ben yaşlanacağım."

Yağmur Atacan karısı Pınar Altuğ'un bikini halini sosyal medyada paylaştı! "Yıllara meydan okuyor" - Resim : 2

"Sevdik, aşık olduk"

Eşi ile arasındaki dokuz yaş farkın sürekli magazin gündeminde olmasına rağmen 14 yıldır devam eden mutlu evlilikleri hakkında konuşan oyuncu, şu ifadeleri kullanmıştı:

"Bu aşk birilerine gösteri olsun ya da birilerine bir şeyi kanıtlama kafasıyla başlamadı. Birbirimizi tanıdık, beraber vakit geçirmekten keyif aldık, o arada birbirimizi sevdik aşık olduk, evlenip bir aile kurma kararı aldık. Buralara kadar geldik."