Yağmur Tanrısevsin'den sosyal medyanın diline düşüren hareket! Ekmek almaya giderken giydiği kıyafet alay konusu oldu! "Altına bir şey giymeyi unutmuş"

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlüler arasında yer alan ünlü oyuncu Yağmur Tanrısevsin'in kıyafeti gündeme oturdu. Instagram hesabından ekmek almaya giderken yaptığı paylaşımdaki kıyafeti görenleri şaşkına çevirdi. Bir takipçisi "Ya resmen altına aceleyle bir şey giymeyi unutmuş" yorumunda bulundu.

Yağmur Tanrısevsin'den sosyal medyanın diline düşüren hareket! Ekmek almaya giderken giydiği kıyafet alay konusu oldu! "Altına bir şey giymeyi unutmuş"

Uzun süredir ekranda yer almayan Yağmur Tanrısevsin son olarak Pantene Altın Kelebek ödül töreninde dikkat çekmişti. Doğu Demirkol ile birlikte "Yaşam Koçu" projesiyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan oyuncu son paylaşımıyla dile düştü.

Yağmur Tanrısevsin'den sosyal medyanın diline düşüren hareket! Ekmek almaya giderken giydiği kıyafet alay konusu oldu! "Altına bir şey giymeyi unutmuş" - Resim : 1

TARZIYLA DİKKAT ÇEKTİ

Yağmur Tanrısevsin son paylaşımında fırından ekmek aldığı anları paylaştı. Yağmur Tanrısevsin'in ekmek alma kombini ise sosyal medyada dalga konusu oldu. Külot trendine uyan oyuncu tarzıyla dikkat çekti.

Yağmur Tanrısevsin'den sosyal medyanın diline düşüren hareket! Ekmek almaya giderken giydiği kıyafet alay konusu oldu! "Altına bir şey giymeyi unutmuş" - Resim : 2

PAYLAŞIMA TAKİPÇİLERİNDEN YORUM YAĞDI

Adeta bir davete gider gibi fırına giderek ekmek alan ve o anları da paylaşan Yağmur Tanrısevsin'e "Babamın terlikleri ve eşofmanım guruptan ayrıldı", "Kadın çok şık", "Ya resmen altına aceleyle bir şey giymeyi unutmuş", "Ya çekimden dönüyordur" yorumları yağdı.