Acun Ilıcalı terk edildi! Ayça Çağla Altunkaya ile Acun Ilıcalı ayrılığının sebebi ne? Büyük aşk bitti! Bardağı taşıran son damla...

MasterChef, Survivor gibi ünlü yarışma programlarının hem yapımcılığını, sunuculuğunu yapan, medya patronu olarak anılan Acun Ilıcalı yaklaşık iki yıldır dolu dizgin aşk yaşadığı sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile yollarını ayırdığı iddia edildi.

Acun Ilıcalı terk edildi! Ayça Çağla Altunkaya ile Acun Ilıcalı ayrılığının sebebi ne? Büyük aşk bitti! Bardağı taşıran son damla...

Kariyeri kadar özel hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen Acun Ilıcalı’nın sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile olan ilişkisi de merak ediliyor.

Şeyma Subaşı ile evlenen evliliğinden de bir kız çocuğu olan Acun Ilıcalı daha sonra ayrılmış ayrılık sonrasında ise gönlünü 23 yaşındaki güzel Çağla Ayça Altunkaya'ya ile aşk yaşamaya başlamıştı.

Acun Ilıcalı 2 yıldır aşk yaşadığı sevgilisi Ayça Çağla Altunklaya ile ayrıldı. Ayrılık iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Ayılık sebepleri ise yakın çevresini ve hayranlarını şoke etti.

En son Cedi Osman – Ebru Şahin’in düğünlerinde görüldüler

İkili son olarak Cedi Osman-Ebru Şahin düğününde görülmüştü. O günden sonra ikili bir daha da yan yana görülmedi. Acun Ilıcalı katıldığı davetlere Altunkaya'yı götürmeyince ayrılık iddiaları da aldı yürüdü. İlişkileri hakkında pek konuşmayan ikilinin ayrıldığı ortaya çıktı.

Şeyma Subaşı’nın yorumu dikkatlerden kaçmadı

Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaşımında bulunmuş ve eski eşi Şeyma Subaşı'nın yorumu ise dikkatlerden kaçmamıştı.

Ilıcalı ile ortak kızları olan Melisa'nın fotoğrafına yorum yapan Subaşı, kalp emojisi göndererek eski kocasını hala takip ettiği göstermişti.

Şeyma Subaşı - Acun Ilıcalı Ayça Çağla Altunkaya
Şeyma Subaşı - Acun Ilıcalı Ayça Çağla Altunkaya

 

Ayrılık nedeni Şeyma Subaşı mı?

Acun Ilıcalı ile Ayça Çağla Altunkaya’nın ayrılık iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Ancak ayrıldıkları bir yana ayrılık sebepleri de çok konuşulan konuların başında geldi.  Acun Ilıcalı - Çağla Ayça Altunkaya ilişkisi Şeyma Subaşı yüzünden mi bitti? Magazin takipçileri en çok bu sorunun cevabını aramaya başladı.

Ortaya atılan bir başka iddia ise gittiği her yere katıldığı her davete Ayça Çağla Altunkaya’yı da götüren Acun Ilıcalı'nın, son zamanlarda yalnız gezmesi dikkat çekerken ayrılık kararının da Altunkaya tarafından alındığı söyleniyor.

Çağla Ayça Altunkaya, Esat Yontuç'un oğlunun doğum gününde yer almayınca Acun Ilıcalı ile aralarının açıldığı ve ayrılık kararı aldığı ortaya çıktı.

Zeynep Ilıcalı’nın mezuniyet töreni bardağı taşıran son damla oldu

Ayça Çağla Altunkaya'nın Acun Ilıcalı'nın kızı Zeynep Ilıcalı’nın mezuniyet törenine de davet edilmemesi bardağı taşıran son damla oldu.

En son Cedi Osman - Ebru Şahin düğününe beraber katılan ikili bir daha başka davetlere beraber katılmadı. Acun Ilıcalı'nın davetlere tek başına katılması ise genç sevgili Ayça Çağla Altunkaya’yı çok kızdırdı. Bu durum da Altunkaya tarafından, her davete tek giden Acun Ilıcalı'dan ayrılma kararı almasıuna sebep oldu.(KAYNAK: MEDYARADAR)

Acun Ilıcalı'nın sosyal medya hesabından paylaştığı son fotoğraf...

 Acun Ilıcalı terk edildi! Ayça Çağla Altunkaya ile Acun Ilıcalı ayrılığının sebebi ne? Büyük aşk bitti! Bardağı taşıran son damla... - Resim : 2