Yardım etmek için aracına aldığı kişiler tarafından gasp edildi

Arnavutköy'de evine giden bir taksici, hava yağmurlu olduğu için evine gidemeyen 3 gence yardım etmeye çalıştı. Paralarının olmadığını söyleyen şahıslar, taksi şoförü Kenan Temiz'den kendilerini götürmesini istedi. 3 şahıs evleri olarak ormanlık bir alanı tarif ederken yolculuk esnasında şoföre silah ve bıçak çektiler. Gaspa uğrayan şoför, şikayetçi oldu.

Yardım etmek için aracına aldığı kişiler tarafından gasp edildi

Arnavutköy'de mesai saatini tamamlayan taksi şoförü Kenan Temiz, Anadolu Mahallesi'ndeki evine gitmek üzere yola çıktı. Bu esnada şoför Temiz’in aracına yaklaşan 3 genç, yağmurlu havada evlerine gitmeye çalıştıklarını ve paralarının olmadığını söyledi

YARDIM ETMEK İÇİN ARACINA ALDI AMA

Temiz, yardım etmek istediği gençleri aracına aldı. 3 şahıs evleri olarak ormanlık bir alanı tarif ederken yolculuk esnasında şoföre silah ve bıçak çektiler. Şahıslar ardından tenha bir noktada kendilerini bekleyen dördüncü kişinin yanında taksiyi durdurdu. Burada 2 kişi şoförü tutarken diğer iki şahıs ise taksiciyi darp ve gasp etti. Günlük kazancı çalınan ve darp edilen taksici, acil durum butonuna bastı. Olay yerine diğer taksi şoförleri ve polisler sevk edildi. Polis ekipleri gaspçıları yakalamaya yönelik çalışma başlattı.

"ORADA 4 KİŞİ OLDULAR"

Yaşadığı gasp olayını anlatan taksi şoförü Kenan Temiz, "Ben akşam evime giderken 3 arkadaş geldi, paralarının olmadığını ve Allah rızası için eve gitmek istediklerini söylediler. Ben de yardımcı olmak için 'tamam' dedim, arabaya aldım. Götürürken arkada kendi aralarında bir şey konuştular, ben anladım ve acil durum çağrısı yaptım. Beni çıkmaz bir sokağa soktular, sağ tarafımda oturan bıçak dayadı. Arkamda bulunan kişi de silahla kafama vurdu. Ormanlık alana çektiler beni. Araçtan indirip beni kenara çektiler, kavga ettik. Hastaneye gidip darp raporu aldım. Araca bindiklerinde 3 kişilerdi, orada 4 kişi oldular. Benim bir kaburgam kırıldı, şikayetçi oldum" ifadelerini kullandı.