Yasak Elma 131. bölüm tek parça izle! Yasak Elma son bölüm full izle! Yasak Elma son bölüm izle

Eda Ece, Şevval Sam, Biran Damla Yılmaz ve Berk Oktay'ın başrollerini paylaştığı Yasak Elma 131. bölüm tek parça olarak internete yüklendi. Fox Tv ekranlarında yayınlanan Yasak Elma son bölüm full izle! İşte, Yasak Elma son bölüm izleyebileceğiniz link...

Yasak Elma 131. bölüm tek parça izle! Yasak Elma son bölüm full izle! Yasak Elma son bölüm izle

Eda Ece, Şevval Sam, Biran Damla Yılmaz ve Berk Oktay'ın başrollerini paylaştığı Yasak Elma 131. bölüm tek parça olarak yayınlandı. Fox Tv ekranlarında yayınlanan Yasak Elma son bölüm full izle! 14 Şubat 2022 tarihinde Yasak Elma son bölüm full internete yüklendi. Yasak Elma 131. bölümde;

Yasak Elma 131. bölüm tek parça izle! Yasak Elma son bölüm full izle! Yasak Elma son bölüm izle - Resim : 1

Doğan ile Yıldız'la yemeğe çıkan Ender'in, ''Sizi hayatımın aşkıyla tanıştırmak istiyorum bugün.'' sözleri dikkati çekti. Çağatay'ın yemek masasına geldiği sırada Ender, ''Hem hayatımın aşkı hem de nişanlım.'' diyerek parmağındaki yüzüğü gösterdi. Çağatay ise ''Ne güzel oldu değil mi böyle? Artık çift çift takılırız.'' derken Yıldız neye uğradığını şaşırdı.

Yasak Elma 131. bölüm tek parça izle! Yasak Elma son bölüm full izle! Yasak Elma son bölüm izle - Resim : 2

Yasak Elma 130. bölümde neler oldu?

Yasak Elma 130. bölümde; Yıldız ve Doğan’ın ani evliliği tüm şimşekleri üstlerine çekmelerine neden olur. Ender uğradığı bu ihaneti affetmeyecektir. Doğan’ın evinde Kumru ve Yıldız savaşı başlamışken, Ender de kendine yeni bir yandaş arayışındadır.

Yasak Elma 131. bölüm tek parça izle! Yasak Elma son bölüm full izle! Yasak Elma son bölüm izle - Resim : 3

Yasak Elma 131. bölüm izle

Yasak Elma 131. bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link...

Yasak Elma dizisinin konusu nedir?

Zeynep ve Yıldız birbirinden farklı karakterlere sahip olan iki kardeştir. Birbirlerine çok düşkün olan kardeşlerden Yıldız'ın hayatı aldığı teklifle bambaşka bir hal alır. Zengin olmanın hayalini kuran genç kızın önüne büyük bir fırsat gelmiştir. Sosyetenin kraliçesi Ender Argun'la tanışan Yıldız, ondan hayatının teklifini alır. Ender Argun kocası Halit Argun'dan kurtulmak için Yıldız'ı kullanmaya karar vermiştir.

Yasak Elma 131. bölüm tek parça izle! Yasak Elma son bölüm full izle! Yasak Elma son bölüm izle - Resim : 5

Yıldız'ın hayatından bunlar olurken Zeynep iş yerinde yaşanan sıkıntılarla uğraşmaktadır. Zeynip'in çalıştığı firma zengin ve kibirli bir adam olan Alihan Taşdemir tarafından satın alınmıştır. Alihan, Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşidir. Yıldız'ın vereceği karar sadece kendisinin değil kardeşinin de hayatını değiştirecektir.

Yasak Elma 131. bölüm tek parça izle! Yasak Elma son bölüm full izle! Yasak Elma son bölüm izle - Resim : 6

Yasak Elma dizisinin oyuncuları kimdir?

  • Yıldız Yılmaz Kuyucu (Eda Ece)
  • Ender Çelebi (Şevval Sam)
  • Çağatay Kuyucu (Berk Oktay)
  • Kumru (Biran Damla Yılmaz)
  • Doğan (Murat Aygen)
  • Feyza (Ece Dizdar)
  • Asuman (Melisa Doğu)
  • Caner Çelebi (Barış Aytaç)