Yasak Elma 80. Bölüm izle

Yasak Elma dizisinin 80. bölümü Fox ekranlarında yayınlandı. 12 Ekim 2020 tarihinde yayınlanan bölüm tek parça olarak internete yüklendi. İşte Yasak Elma dizisinin 80. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Yasak Elma 80. Bölüm izle

Yasak Elma dizisinin 80. bölümü Fox ekranlarında yayınlandı.

Yasak Elma'nın 79. bölümünde ne olmuştu?

Yıldız, Kaya ve Ender’i barıştırmak için kolları sıvarken, diğer taraftan da Kerim’den uzak durmaya çalışır. Şahika, Kaya ve Ender’in dargınlığından faydalanarak onları kesin bir şekilde ayırmak için kusursuz bir plan yapar.

YASAK ELMA 80. BÖLÜM İZLE

Yasak Elma dizisinin 80. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link

Yasak Elma'nın konusu

Ender’in ve Yıldız’ın ortadan kaybolmasıyla meydan tamamen Şahika’ya kalmıştır. Şahika gelecekle ilgili planlarını ilmek ilmek dokurken, Halit’i ve çocuklarını avucunun içine almış, Halit’le evlilik hazırlıkları içindedir.

Yıldız hamiledir ve bebeğine bir zarar gelmemesi için hamilelik dönemini herkesten uzakta bir köyde geçirmektedir. Bebeğini sağlıkla dünyaya getirmek ve bütün kötülüklerden uzak durmak tek amacıdır. Yıldız’ın aldığı radikal karar, bir gece kapısının çalmasıyla değişir.

Ender geçirdiği kaza sonrası uzun süre felç kalmış, zamanını azimle iyileşmeye ve ona zarar veren düşmanından intikam almaya adamıştır. Karşısındaki düşmanın gücüyle tek başına baş edemeyeceğini anladığından, kendine gelir gelmez Yıldız’ın yanına gider.

Ender başına gelenleri Yıldız’a anlatır ve bir zamanların en büyük iki düşmanı, Şahika ve arkasındaki güce karşı iş birliği kararı verirler.