Yasak Elma'nın Yıldız'ı Eda Ece'nin asıl mesleği bakın neymiş!

FOX'ta yayınlanan Yasak Elma dizisinde fırtınalar estiren güzel oyuncu Eda Ece'nin gerçek mesleği şaşırttı. Menajeri Yasak Elma'nın Yıldız'ı Ede Ece'yi hastanede staj yaparken keşfetmiş...

Yasak Elma'nın Yıldız'ı Eda hastanede keşfedilmiş

Başrollerini Şevval Sam ve Berk Oktay gibi isimlerle paylaştığı Yasak Elma dizisinde fırtınalar estiren başarılı oyuncu Eda Ece ile ilgili şaşırtan bir detay ortaya çıktı.

 Babası hukuk okusun diye baskı yapmış

1990 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Eda Ece, Şişli Terakkiperver Lisesi'nde okudu.

Babasının Hukuk okuması için ısrar ettiği Eda Ece, Hukuk yerine Psikoloji okumayı tercih etti ve İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde Psikoloji bölümünü bitirdi. 

Geçmişte ünlü bir hastanede staj yapan Ece'nin hayatı, menajer Tümay Okur ile tanışmasının ardından bambaşka bir yöne çevrildi.

Tümay Özokur, Eda Ece'yi, Gani Müjde'nin Pis Yedili dizisi seçmelerine soktu. Performansıyla dikkat çeken Ece, dizinin kadrosuna seçildi.

Pis Yedili'den önce Hayat Bilgisi, Bez Bebek gibi projelerde figüran olarak yer alan Ece, ''Benim için yeri çok ayrıdır'' dediği Pis Yedili dizisiyle şöhreti tattı.

Beni Böyle Sev, Kocan Kadar Konuş, Yol Arkadaşım ve İlişki Durumu: Karışık gibi projelerde boy gösteren yıldızın son adresi, Yasak Elma oldu.

Eda Ece, 2018 yılından beri yer aldığı Yasak Elma dizisiyle, Türk izleyicisinin gönlüne taht kurdu.

Sosyal medyada da epey aktif olan Ece'nin, Instagram'da 5 milyonu aşkın takipçisi bulunuyor. Kaynak: Medyatava