Yıldız şarkıcı, bir saatlik konser için 450 milyon TL aldı

Dubai'deki lüks bir otelin açılışına katılan yıldız şarkıcı Beyonce, bir saatlik konser için 24 milyon dolar (450 milyon TL) aldı. 41 yaşındaki şarkıcı performansıyla hayranlarına eğlenceli dakikalar yaşatırken açılışa, Jay Z ve Kendall Jenner gibi isimler de katıldı.

Yıldız şarkıcı, bir saatlik konser için 450 milyon TL aldı

Yıldız şarkıcı Beyonce'un, lüks bir otelin açılışında 1 saat için aldığı konser ücreti duyanları şaşkına çevirdi. Beyonce, etkinlik kapsamında bir saat için tamı tamına 24 milyon dolar ücret aldı.

Dubai'deki Atlantis The Royal'in lansmanı yıldızlarla dolu bir etkinliğe sahne oldu. Ancak açılışın yıldızı, 2018'den bu yana konser vermeyen Beyonce oldu.

Beyonce, dün akşam sadece VIP isimlere yönelik özel bir kutlamayla açılan lüks otelde konser verdi.

Dört yıl aradan sonra ilk kez sahneye çıkan 41 yaşındaki şarkıcı, bir saatlik konser için 24 milyon dolar (450 milyon TL) aldı.

Yıldız şarkıcı, bir saatlik konser için 450 milyon TL aldı - Resim : 1

Beyonce, performansıyla geceye katılanları eğlendirirken, Kendall Jenner, Jay-Z, Rebel Wilson ve Ellen Pompeo gibi isimler de açılış partisinde göz doldurdu.

Deniz kıyısındaki ultra lüks otelde gerçekleştirilen özel etkinliğin ardından havai fişek gösterisi ve DJ grubu Swedish House Mafia'nın başını çektiği bir parti verildi.

82 BİN DOLARLIK SÜİTTE KALDI

Konser için Dubai'ye giden Beyonce ve ailesinin kaldığı Royal Mansion isimli süitin fiyatının yaklaşık 82 bin dolar olduğu açıklandı. 22’nci katta bulunan süitte sinema odası, koruma odası ve kendisine ait bir yüzme havuzu bulunuyor. Daha fazla odaya ihtiyaç duyulması durumunda bu süitin yanındaki 15 oda da tutulabiliyor.

Yıldız şarkıcı, bir saatlik konser için 450 milyon TL aldı - Resim : 2

SONSUZLUK HAVUZLU ODALAR

6 kulenin birleşimi olan 43 katlı, 795 odalı otelin en ucuz odasının geceliği 850 dolar. Konukların izleyebileceği 4 bin denizanası içeren metrelerce yükseklikteki bir akvaryumun dışında, sekiz ünlü şefin yer aldığı 17 restoran ve barı bulunan otelin 44 odasında yüzlerce metrelik sonsuzluk havuzu bulunuyor.