Yıldız Tilbe isyana devam: Devlet bana zorla hiçbir şey yaptıramaz

Yıldız Tilbe, korona virüs aşısına karşı isyanına devam etti. Tilbe, "Devlet bana zorla hiçbir şey yaptıramaz. Fare miyim ben. Çinliler Doğu Türkistan'da bizi çiğ çiğ diri diri yiyor, ben onların hiçbir şeyini istemem derman olsa istemem" dedi.

Google Haberlere Abone ol

Dün sosyal medya hesabından "Maske takmak, HES taşımak, çip taktırmak, aşı olmak istemiyorum" diyerek isyan eden ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe bugün de sözlerine devam etti.

İşte Yıldız Tilbe'nin olay açıklamaları

Çin'den gelecek aşının bedava olmasını da eleştiren Yıldız Tilbe, "Çinliler Doğu Türkistan'da bizi çiğ çiğ diri diri yiyor, ben onların hiçbir şeyini istemem derman olsa istemem. Devlet beni bir suç işlersem içeri atabilir, hakettiysem boynum kıldan incedir. Bunun dışında Devlet dahi olsa bana zorla hiçbir şey yapamaz ve yaptıramaz, ne aşı ne çip ne HES kabul etmiyorum, ben devlet için değil devlet benim içindir. Bunun dışında Devlet dahi olsa bana zorla hiçbir şey yapamaz ve yaptıramaz, ne aşı ne çip ne HES kabul etmiyorum, ben devlet için değil devlet benim içindir..."

Tilbe, ayrıca "Benim kimseye saygısızlığım yok hiç bir kişi yada kurumun karşısında değilim, Allah banada az da olsa akıl vermiş kendi kendimin efendisi benim" dedi.

 Korona virüs aşısına tepki gösterdi: Ölüm sizden önce gelsin, sizden iyidir

Çin'den getirilecek koronavirüs aşısının bedava olarak dağıtılacak olmasına da tepki gösteren Yıldız Tilbe, "Bedavaymış aşılar, ekmeği bedava yapın, ilaçlar hastaneler bedava olsun, evsizlere bedava ev verilsin, kimin neye ihtiyacı varsa bedava olsun , insan üç gün bile olsa rahat yaşasın , bedava aşıymış , böyle iyilik görmedim, ölüm sizden önce gelsin Sizden iyidir..."

"Avrupa kanımızı içse doymaz"

"Çinliler Doğu Türkistan'da bizi çiğ çiğ diri diri yiyor, ben onların hiçbir şeyini istemem derman olsa istemem. Avrupa kanımızı içse doymaz. Amerika yıkılıp dağılalım diye bekliyor, Afrikadan Amerikanın arka ülkelerinde ortadoğu ve heryerde insanlar ölüyo onlara yardım etsinler" sözlerini kullandı.

"Fare miyim ben"

Yıldız Tilbe, aşıya tepki göstererek, konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Dünyada silahlı savaşlar birden durdu, cephe değişti insan oldu, ilaçlar da silah oldu , niye vurdurayım kendimi, koyun muyum ben sayıları bilinsin diye kulağı küpelenen, yada kuş muyum kameralı çip takılmış nere gidersem görünen, yada faremiyim üstümde ilaçlar denenen..."