Yılmaz Erdoğan'ın görüntülerini ifşa ettirdiği iddia edilen Cansu Taşkın'dan suç duyurusu yanıtı

Son dönemde özel hayatıyla adından söz ettiren Yılmaz Erdoğan'ın sosyal medya fenomeni Cansu Taşkın’la aşk yaşadığı haberi magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Ortaya çıkan görüntülerin ardından Yılmaz Erdoğan’ın Cansu Taşkın’a dava açacağı iddia edilmişti. Cansu Taşkın’dan dava iddiasıyla ilgili açıklama geldi.

Yılmaz Erdoğan'ın görüntülerini ifşa ettirdiği iddia edilen Cansu Taşkın'dan suç duyurusu yanıtı

‘İnci Taneleri’ dizisiyle ekranlara geri dönen Yılmaz Erdoğan’ın iki yıldır herkesten gizlediği bir mankenle aşk yaşadığı iddia edilmiş ve Cansu Taşkın hakkında çıkan haberleri doğrulamıştı.

"HABERLER DOĞRU"

Manken Cansu Taşkın, Pınar Kerimoğlu'nun YouTube programına konuk olmuş ve Yılmaz Erdoğan ile ilgili olarak 'Gerçek... Haberler doğru.' açıklamasını yapmıştı. Bu açıklamaların ardından Erdoğan ile Taşkın'ın sadece birkaç kez görüştüğü ve aşk olmadığı iddiaları da konuşulmaya başlandı.

Yılmaz Erdoğan'ın görüntülerini ifşa ettirdiği iddia edilen Cansu Taşkın'dan suç duyurusu yanıtı - Resim : 1

DUDAK DUDAĞA GÖRÜNTÜLERİ YAYINLANDI
 
Ortaya çıkan haberlerin ardından Cansu Taşkın'ın kız kardeşi Elif Vurgun Erdoğan ile Taşkın'ın dudak dudağa görüntülerini sosyal medya hesabından yayınladı. Magazin gündemine bomba gibi düşen görüntülerin ardından Yılmaz Erdoğan'ın hamlesi merak ediliyordu.

Yılmaz Erdoğan'ın görüntülerini ifşa ettirdiği iddia edilen Cansu Taşkın'dan suç duyurusu yanıtı - Resim : 2

“YILMAZ ERDOĞAN SİNİRLİ Mİ, ÖFKELİ Mİ?”

Gizli çekildiği iddia edilen görüntülerin ardından Müge Dağıstanlı; “Yılmaz Erdoğan sinirli mi, öfkeli mi, ne halde?” diye herkes merak ediyor. Erdoğan öfkeli değilmiş ama olan bitene şaşkın ve üzgünmüş açıklamasını yapmıştı.

Yılmaz Erdoğan'ın görüntülerini ifşa ettirdiği iddia edilen Cansu Taşkın'dan suç duyurusu yanıtı - Resim : 3

AVUKATINA TALİMAT VERDİ

Ortaya çıkan yeni iddialara göre Yılmaz Erdoğan, Taşkın ve Vurgun hakkında dava açılması için avukatına talimat verdi. Erdoğan'ın hukuki yollara başvurduğu iddialarının ardından Cansu Taşkın'dan açıklama gecikmedi.

“HAKKIMDA AÇILMIŞ BİR DAVA YOK”

Taşkın; 'Değerli basın mensupları hakkımda Yılmaz Erdoğan tarafından dava açılacağı yönünde haberler yapılmaktadır. Hakkımda açılmış herhangi bir dava olmadığı gibi bu yönde çıkan haberler mesnetsiz olup şahsımla hiçbir alakası yoktur' dedi.

Yılmaz Erdoğan'ın görüntülerini ifşa ettirdiği iddia edilen Cansu Taşkın'dan suç duyurusu yanıtı - Resim : 4