Yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rafael Cemo, çırılçıplak görüntülendi

Unutulmaz filmlere imza atan yönetmen Sinan Çetin'in yapımcı oğlu Rafael Cemo Çetin'in çırılçıplak görüntüleri gündeme bomba gibi düştü.

Google Haberlere Abone ol

Yaptığı kaza ile bir polisin ölümüne neden olan oğlu Rüzgar Çetin nedeni ile başı çok ağrıyan Sinan Çetin şimdi de yapımcı oğlu Rafael Cemo Çetin'in verdiği çırılçıplak pozlar nedeni ile zor günler yaşıyor.

Rafael Cemo Çetin'in çıplak fotoğrafları sosyal medyanın gündemine ilk sıradan yerleşti. 

Yönetmen Sinan Çetin ile Rebekka Çetin'in evliliğinden dünyaya gelen Rafael Cemo Çetin, son paylaşımı ile magazin dünyasına unulmayaca bir imza atmış oldu.

Hayrete düşüren çıplak kare

Arkadaşlarıyla birlikte tatil yapan Rafael Cemo Çetin, bir taşın üzerinde çırılçıplak poz verdi. Rafael Cemo Çetin'ın bu karesini görenler gözlerine inanamadı.

Sinan Çetin'in oğlu Rafael Cemo Çetin kimdir? 

Rafael Cemo Çetin, 1982 yılında Almanya'nın Berlin şehrinde dünyaya geldi. Annesi Alman Rebekka Haas Çetin, babası film yönetmeni Sinan Çetin'dir. Yapımcılık yapan Rafael Cemo Çetin, 2019 yılında "New York in New York" adlı filmde New York'lu bir fotoğrafçı olan Dylan karakterini canlandırmıştı. Rafael Cemo Çetin, yönetmenliğini babası Sinan Çetin'in yaptığı "Çanakkale Çocukları adlı filmde de rol almıştı. Yönetmen Sinan Çetin'in Rüzgar, Rafael Cemo, Orfeo ve Tess Sahara adında 4 çocuğu bulunuyor. Kaynak:Snobmagazin