12 yaşında tecavüze uğradığını itiraf eden ünlü oyuncu, müstehcen kasetiyle ilgili konuştu

12 yaşındayken 24 yaşındaki bir arkadaşının tecavüzüne uğradığı itirafıyla herkesi şoke eden ünlü oyuncu Pamela Anderson, 1996'da çalınan ve o döneme damga vuran mahrem kasediyle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Anderson, "Bu adamın saldırısına uğradığımda herkesin bileceğini düşünmüştüm" dedi.

12 yaşında tecavüze uğradığını itiraf eden ünlü oyuncu, müstehcen kasetiyle ilgili konuştu

Evliliğinde yaşadığı sıkıntılarla gündeme gelen ünlü oyuncu Pamela Anderson, 1995 yılında çalınan ve o dönemki eşi Tommy Lee ile mahrem görüntülerinin yer aldığı kasetle ilgili konuştu.

1995'te çalınan kaset Anderson'ın mülkiyetinden çalınmış ve internette satılmıştı. O zamandan beri geçen yıllarda bu olay geniş çapta tartışılmış ve Anderson, bu sızıntı yüzünden medyadan gördüğü muameleyi defalarca eleştirmişti.

12 yaşında tecavüze uğradığını itiraf eden ünlü oyuncu, müstehcen kasetiyle ilgili konuştu - Resim : 1

"KASET ÇALINDIĞINDA DA ÖYLE HİSSETTİM"

Indepent Türkçe'nin aktardığına göre; Pamela Anderson, konu hakkında yeni açıklamalarda bulundu. Anderson, mahremiyetinin ihlal edilmesinin zihinsel ve duygusal etkisine dair daha ayrıntılı konuştu.

12 yaşındayken bir arkadaşının 24 yaşındaki bir arkadaşının tecavüzüne uğradığını dile getiren Pamela Anderson, "Çocukluğumdan kalma ağır bir şeyi gündeme getirmek istemem ama bu adamın saldırısına uğradığımda herkesin bileceğini düşünmüştüm. Kaset çalındığında da öyle hissettim ve ifadem alınırken çok acımasızlardı" dedi.

12 yaşında tecavüze uğradığını itiraf eden ünlü oyuncu, müstehcen kasetiyle ilgili konuştu - Resim : 2

BEŞİNCİ KEZ BOŞANDI

Öte yandan Pamela Anderson, 2020'nin Aralık ayında inşaat ustası koruması Dan Hayhurst ile birlikte sürpriz bir şekilde nikah masasına oturmuştu.

Eşi için, "Tam olmam gereken yerdeyim, beni seven bir adamın kollarında..." diyen Anderson, aradığı mutluluğu yine bulamamıştı.

Pamela Anderson, Dan Hayhurst'ten boşanmaya karar vermişti. Bir kaynak, çiftin evliliğinin koronavirüs pandemisinin içine soktuğu durumda hızlı geliştiğini ama artık miladını doldurduğunu söylemişti.

Pamela Anderson, eşi Dan Hayhurst ile evinin renovasyon çalışmaları esnasında tanışmıştı. Ladysmith kasabasında yaşayan bir inşaat ustası olan Dan Hayhurst, bu renovasyon çalışmalarında görev alıyordu.

12 yaşında tecavüze uğradığını itiraf eden ünlü oyuncu, müstehcen kasetiyle ilgili konuştu - Resim : 3

DÖRT KEZ EVLENMİŞTİ

Öte yandan Pamela Anderson, ilk evliliğini 1995-1998 yılları arasında müzisyen Tommy Lee ile yapmıştı. Anderson ve Lee'nin iki tane oğlu bulunuyor.

Pamela Anderson, daha sonra 2006'da rapçi Kid Rock ile dünyaevine girmişti. Ancak ikili, bir yıl sonra yollarını ayırmıştı.

Ünlü yıldız, 2007-2008'de de profesyonel poker oyuncusu Rick Salomon ile üçüncü evliliğini gerçekleştirmişti. Anderson ve Salomon, 2014 ile 2015 arasında bir kez daha nikah masasına oturup, boşanmıştı.

Pamela Anderson, ayrıca yapımcı Jon Peters ile 2020'de sürpriz bir şekilde evlenmişti. Ancak ikili, aynı yıl içerisinde ayrılmıştı.