Aile dizisi ilk bölümü izleyiciyle buluşuyor! Aile dizisi oyuncuları kim? Aile dizisi konusu ne?

Ekranların en sevilen iki oyuncusu Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’un başrollerini paylaştığı Aile dizisi izleyici ile buluşuyor. Uzun süredir merakla beklenen dizi ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. 30 bölüm olarak planlanan çiçeği burnunda dizinin oyuncu kadrosu ve konusu merak ediliyor. Peki, Aile dizisi oyuncuları kim? Aile dizisi konusu ne? Aile dizisi hangi gün yayınlanacak? Aile dizisi 1. Bölüm ne zaman, saat kaçta başlıyor? Aile dizisi hikayesi ne, nerede çekiliyor? İşte Aile

Aile dizisi ilk bölümü izleyiciyle buluşuyor! Aile dizisi oyuncuları kim? Aile dizisi konusu ne?

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’yı buluşturan, uzun zamandır merakla beklenen Aile dizisi ekranlara merhaba diyecek. 30 bölüm olarak planlanan Aile dizisi, oyuncu kadrosu ve hikayesiyle merak uyandırıyor. Peki, Aile dizisi oyuncuları kim? Aile dizisi konusu ne? Aile dizisi hangi gün yayınlanacak? Aile dizisi 1. Bölüm ne zaman, saat kaçta başlıyor? Aile dizisi hikayesi ne, nerede çekiliyor? İşte Aile dizisi oyuncu kadrosu!

Uzun zaman sonra Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’yı televizyon seyircisi ile buluşturacak olan Ay Yapım imzalı ‘Aile’ dizisi bu akşam Show TV’de başlıyor. 30 bölüm olarak planlanan dizi, oyuncu kadrosu ve hikayesiyle merakla beklenirken, yayına saatler kala yeni bir ön izleme sahnesi paylaşıldı.

Özgün senaryosunu Hakan Bonomo’nun yazdığı, Ahmet Katıksız’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın başrollerinde yer aldığı ‘Aile’ dizisi bu akşam ekranlarda olacak.

AİLE DİZİSİ HİKAYESİ NE?

Kıvanç Tatlıtuğ’un Aslan’a, Serenay Sarıkaya’nın da Devin karakterine hayat vereceği dizi, tanınmış ailelerden Soykanlar’ın başındaki Aslan’ın, kendisiyle aynı yerden yaralı psikolog Devin’le tanışmasıyla aile içinde değişen dengeleri, gelişen olayları ve ‘aile’ kavramının en tartışmalı yönlerini ele alıyor.

AİLE DİZİSİ OYUNCULARI KİM?

‘Aile’de Tatlıtuğ ve Sarıkaya ikilisine Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Mert Denizmen, Ecem Simge Yurdatapan ile usta oyuncular Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer eşlik ediyor.

AİLE DİZİSİ 1. BÖLÜM NE ZAMAN, SAAT KAÇTA BAŞLIYOR?

‘Aile’ dizisi Salı günleri saat 20.00’de Show TV’de yayınlanacak.