AK Parti'den CHP'li Özgür Özel'e: Şapkasını alıp gidecek bir Cumhurbaşkanı ve arkadaşları yok

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in "Saray rejiminin sonu geliyor" ifadelerine tepki gösteren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, "Şapkasını alıp gidecek bir Cumhurbaşkanı ve yol arkadaşları yok. Eski Türkiye yok, bunu bilesiniz" ifadelerini kullandı.

Google Haberlere Abone ol

AK Parti'li Mehmet Özhaseki, CHP Grup Başkanvekili Özel'in devlette liyakat üzerine yaptığı açıklamalara tepki gösterdi.

Özel'in konuşmasını Twitter hesabından paylaşan Özhaseki, şunları söyledi: ​"Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin başarısını hazmedemeyip halkın özgür iradesiyle seçilmiş Türkiye Cumhuriyeti’nin Cumhurbaşkanı'na ve şerefiyle namusuyla görevini yapan devlet memurlarına tehditler yağdıran CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, vesayet özleminizi çok iyi biliyoruz.

15 Temmuz’da askeri kandırıp darbe yapmaya kalkışan zihniyet ile şimdi de devlet memurlarını korkutmaya çalışıp iş yaptırmamaya çalışan zihniyet aynı aklın ürünü. 15 Temmuz’da Aziz Milletimiz bu gibi tehditlere pabuç bırakmadı, bundan sonra bırakmaz. Ayrıca şapkasını alıp gidecek bir Cumhurbaşkanı ve yol arkadaşları da yok! Eski Türkiye yok! Bunu bilesiniz."