Akrep dizisi 5. Bölüm Fragmanı izle, "Bir kızı daha var!"

Merakla takip edilen Akrep dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fikret Perihan'ın oyununu anlamaya çalışıyor. Şahin Ferda'ya annesinin neden intihar ettiğini anlatırken, Ferda ise Selma'ya gözdağı vererek onu evden uzak tutmaya çalışıyor. Perihan, Ferda hakkında şoke eden bir gerçeğe ulaşıyor.

Kaynak: tv100.com

Konusu ve iddialı oyuncu kadrosu ile izleyicinin dikkatini çeken Akrep dizisi 5. Yeni bölümü ile 8 Ocak Cuma akşamı saat 20.00'de STAR TV'de olacak.

Akrep dizisi 4. Bölüm Özeti

Perihan’ın, kızı Merve’yi kullanarak yaptığı hamle karşısında deliye dönen Ferda, karşı hamle yapmaya karar verir. Ferda, Fikret’i zorlayarak Perihan’ı çıldırtmak ister. Fikret’e tek çözümün evlilik olduğunu söyleyen Ferda, bu konuda tüm kozlarını oynayacaktır. Ancak, gün geçtikçe şüpheleri ile Ferda’ya olan tutkusu arasında git gelleri artan Fikret, bu çözüme onay vermez.

Annesinin Fikret’le ilişkisini öğrenen Merve, Perihan’ın daveti ile ne kadar içten içe istemese de Emgen Malikanesi’nde kalmaya başlar. Annesi ve varlığını yeni öğrendiği eniştesi arasındaki ilişkiyi bilmesine rağmen bu konuda tek kelime etmeyen Aras’a da tavır alır. Merve, hem annesi hem sevdiği tarafından hayal kırıklığına uğramanın kızgınlığı ile Perihan’a kırgınlığını bir süre rafa kaldıracaktır.

Fikret, Ferda’nın evlilik fikrine olumlu tepki vermeyince gerginlik artar. Ferda’nın baskısından gözü korkan Fikret, Perihan’dan yardım isteyecek hale gelir. Perihan, Ferda’yı Fikret’ten uzaklaştırmak için elindeki büyük kozu oynamaya karar verir. Ferda ise, Aras’ı tekrar ele geçirmek için gölde çektiği görüntüleri ortaya çıkarır.