Genç oyuncu Daniel Mickelson 23 yaşında trajik bir şekilde hayatını kaybetti

19 yaşında başladığı oyunculuk kariyerinde basamakları hızla çıkan genç ve yakışıklı aktör Daniel Mickelson 23 yaşında trajik bir şekilde hayatını kaybetti. Genç aktörün ölümünün ardından sevgilisi Cindy Crawford'un kızı Kaia Gerber adeta yıkıldı.

Genç oyuncu Daniel Mickelson 23 yaşında trajik bir şekilde hayatını kaybetti

Yükselen yıldızlar arasında yer alan Daniel Mickelson'un 4 Temmuz günü trajik bir şekilde hayatını kaybettiği açıklandı. 23 yaşındaki Mickelson'un ölüm nedenine dair net bir açıklama yapılmazken, bir süredir birlikte olduğu Cindy Crawford'un kızı Kaia Gerber büyük üzüntü yaşadı.

Kendisi de model olan Daniel Mickelson'ın kız kardeşi Meredith sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile ağabeyinin yaşamını yitirdiğini doğruladı. Daniel Mickelson, Mani ve The Killer Clown Meets the Candy Man dizileriyle tanınıyordu.

Kaia Gerber'den duygusal veda

Birlikte yaptıkları bir FaceTime görüşmesinin ekran görüntüsünü paylaşan süper model Kaia Gerber, "Kanepede oturduğumuz ve bütün günü birbirimizi her gördüğümüzde konuşmaya devam ettiğimiz kendi gizli dilimizi bulmak için harcadığımız zamanı hatırlıyorum. Keşke oraya dönebilsek. Keşke yine muhtemelen herkesi rahatsız eden ama her seferinde içimizi parçalayan cümleler kuruyor olsaydık. Dünyadaki bu kadar çok kahkaha ve mutluluğun sebebi olduğunuz için teşekkür ederim. Burası sensiz aynı olmayacak. Seni seviyorum Daniel..." diye yazdı.

Gerber, Wi-Fi sinyallerini alabildiği tek yer olduğu ve ondan gelecek aramayı kaçırmak istemdiği için banyoda yerde saatlerce oturduğunu da sözlerine ekledi.

Kız kardeşi Meredith: Kalbim parçalandı

Daniel'in vefatını doğrulayan kız kardeşi Meredith, kalbinin parçalandığını ve kardeşini, en iyi arkadaşını ve kalbinin diğer yarısını kaybettiğini söyledi.

Meredith, "Bu dünyada daha çok sevdiğim biri yoktu. Yazabileceğim onun hakkını verecek hiçbir kelime yok. O var olan en mutlu, en parlak gülen, güneş ışığına en fazla sahip olan insandı ve Tanrı'nın beni onun tüm muhteşem hayatı boyunca kız kardeşi olarak seçtiği için çok mutluyum" dedi.