Aldatılan kadın intikam aldı! Kocasına bunu taktı

Kocası tarafından aldatılan bir kadının intikamı feci oldu. Acı içinde uyanan adam soluğu hastanede aldı.

Google Haberlere Abone ol

Ukrayna'da meydana gelen olayda, kendisini aldattığını iddia eden eş, gece uyurken kocasının cinsel organına metal somun taktı. Olay anında alkollü olduğu için durumu fark edemeyen adam sabah acılar içinde uyanınca soluğu hastanede aldı. Özel bir ekibin de katıldığı zorlu bir operasyonla talihsiz adamın cinsel organındaki metal somun çıkarıldı.

 Ukrayna'nın Zaporizhia kentinde meydana gelen olayda, kocasının kendisini aldattığını iddia eden eş, gece uyurken cinsel organına metal bir somun taktı. Sabah ağrılar içerisinde uyanan koca, cinsel organının morarmış ve şişmiş olduğunu gördü. Somunu cinsel organından önce kendisi çıkarmaya çalışan koca başarılı olamayınca haber verdiği sağlık ekipleri tarafından acilen hastaneye kaldırıldı.

Aldatmasın diye yaptı

Olay Ukrayna'nın Zaporizhia kentinde meydana geldi. 40 yaşındaki ve ismi açıklanmayan adam, iddialara göre karısını aldattı. Kocasından intikam almak ve bir daha aldatmasını engellemek isteyen kadın, eşinin alkollü gelip sızdığı bir gece cinsel organına metal somun taktı.

 Acı içinde uyandı

Sabah, cinsel organına takılan metal somun nedeniyle acılar içinde kıvranarak uyanan adam, somunu kendisi çıkarmayı denedi ancak başarmadı. Bunun üzerine sağlık ekiplerine haber evren adam acilen hastaneye kaldırıldı.

Doktarlar çıkaramadı

Acilen hastaneye kaldırılan adam, ameliyathaneye alındı. Doktorların uzun uğraşları sonucu çıkarılamayan metal somunun çıkarılabilmesi için hastaneye ülkenin önde gelen kurtarıcı ekibi olan 'Kobra' çağrıldı. 


'Kobra' olarak adlandırılan kurtarma ekibi, talihsiz adamın cinsel organındaki metal somunu çıkarmak için elektrikli spiral kullandı. Spiralin metale değmesiyle ortaya çıkan kıvılcımlar zor anlar yaşanmasına neden oldu. Spiral metali keserken sürtünmenin sonucu adamın cinsel organındaki somun da ısınınca suyla müdahale edilmek zorunda kalınıldı.

Özel ekipmanla çıkarıldı

Konuyla ilgili açıklama yapan kurtarma ekibinin sorumlusu Oleksandr Brienko, "Doktorlar somunu çıkartamayınca bizi çağırdılar. İşi sorunsuz tamamlayabilmek için özel ekipmanlarımızı kullandık. Biz metal nesneyi keserken, adam anestezi altındaydı. Bu yüzden pek bir acı hissettiğini sanmıyorum" ifadelerini kullandı.

Kurtarma ekibinden Eduard Nekhoroshev de şunları ekledi, "Sık sık benzer sıkışma durumlarıyla karşılaşıyoruz. Bu tip nesneleri çıkartma konusunda oldukça eğitimliyiz."

Baba olabilecek

Bir doktor tarafından yapılan açıklamada ise, "talihsiz adamın yapılan kurtarma operasyonunda üreme sisteminde bir sıkıntı yaratacak durum yaşanmadığını, gelecekte baba olabileceğini, yakında tamamen sağlığına kavuşabileceğini" söyledi.

Boşanma davası açtı

Ukrayna yerel basınında çıkan haberlere göre, cinsel organına metal somun takılan adamın karısını aldattığı için cezalandırıldığı yazıldı.

Yine Ukrayna medyasında çıkan haberlere göre, zorlu bir operasyon neticesinde sağlığına kavuşan 40 yaşındaki adamın eşinden boşanmak için dava açtığı belirtildi.