Alev Alev 9.Bölüm full izle

Show Tv ekranlarının yeni dizisi Alev Alev 9.Bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Alev Alev dizisi son bölümü tek parça olarak internete yüklendi. İşte 7 Ocak 2021 tarihinde yayınlanan Alev Alev 9.Bölüm…

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Başrollerinde Demet Evgar, Hazar Ergüçlü ve Dilan Çiçek Deniz’in paylaştığı yeni dizi Alev Alev 9.bölümü yayınlandı. 7 Ocak 2021 tarihinde yayınlanan Alev Alev dizisinin son bölümü tek parça olarak internete yüklendi. İşte Alev Alev dizisinin 9.Bölüm tek parça linki…

Alev Alev 8.bölümde ne olmuştu?

Cemre akıl sağlığı raporu almak için karşısına çıktığı heyetin kararını beklerken, Çelebi'nin her şeyi altüst edecek planından habersizdir. Vergi borcu sonrası eve haciz gelme tehlikesi ile karşılaşan Ozan'ın başı, daha büyük bir belaya girer.

Ömer'in vurulmasından sonra, Rüya ile Ömer'in kalpleri birbirine daha fazla kenetlenmeye başlar.

Ali tarafından bıçaklanan İskender'in hastanede gözlerini açmasının ardından, Tomris ve Çiçek'i zor saatler beklerken, Ali'nin kaderi sonsuza dek değişmek üzeredir.

Alev Alev 9.Bölüm izle

Alev Alev 9.Bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Alev Alev dizisinin konusu nedir?           

Severek evlendiği kocasının psikolojik ve fiziksel şiddetinden muzdarip olan Cemre, küçük kızıyla birlikte bu yaşamdan kurtulmak istemektedir. Hayatın acı gerçekleriyle hiç yüzleşmemiş Rüya varlıklı bir ailenin kızıdır. Çiçek’in tek arzusu evlenip mutlu bir yuva kurmaktır. Bu üç kadının yaşamı bir yangınla sonsuza kadar değişecektir. Cemre, Rüya ve Çiçek hayata sıfır noktasından başlayıp kendilerini zorlu mücadelelerin içinde bulacaklar.

Alev Alev dizisi oyuncuları kimdir?

  • Cemre Kayabeyli – Demet Evgar
  • Çiçek Görgülü – Hazar Ergüçlü
  • Rüya Yıldırımlar – Dilan Çiçek Deniz
  • Tomris Üstünoğlu – Zuhal Olcay