Aleyna Çakır'ın katil zanlısı Ümitcan Uygun Müge Anlı'yı canlı yayında tehdit etti!

ATV'deki programında Aleyna Çakır cinayetini ele alan Müge Anlı, Aleyna'nın katil zanlısı Ümitcan Uygun tarafından tehdit edildi. Müge Anlı silah alıp stüdyoyu basacağını söyleyen Ümitcan Uygun'un tehdidine 'buyur gel' diye yanıt verdi.

Aleyna Çakır 3 Haziran’da Ankara Keçiören’deki evinin salonunda yerde yüzüstü yatar halde ve boynunda bornoz kuşağı bağlı bulunmuştu. Genç kızı, cansız bedenini bulan erkek arkadaşı Ümit Can Uygun'un 17 Nisan günü bayılana kadar dövdüğü ve bu anları da Instagram'dan canlı yayınla paylaştığı ortaya çıkmıştı.

Aleyna Çakır'ın şüpheli ölümü hakkında Müge Anlı, ATV'deki programında son dakika gelişmelerini ekrana getirmeye devam ediyor. 

Silah alıp basacak...: Müge Anlı, Aleyna Çakır'ın ölümünden sorumlu tutulan şüpheli Ümitcan'ın silah alıp ATV stüdyolarını basacağını söylediğini aktardı. Müge Anlı'da Ümitcan'ın bu tehditine 'buyur gel' diye karşılık verdi.

 Soruşturma yeniden açıldı: Asıl ismi Sema Esen olan Aleyna Çakır'ın şüpheli ölümü ile ilgili son olarak ise Müge Anlı Aleyna Çakır’ın ölmeden iki ay önce erkek arkadaşı tarafından dövülüp internette canlı yayın yapıldığının polis tarafından tespit edilmesiyle soruşturmanın yeniden başlatıldığı açıkladı.