Skandal görüntüleri basına sızmıştı! Beşiktaş'ın eski yıldızından flaş açıklama

Alman oyuncu Sophia Thomalla ile uzun süreli bir ilişki içerisinde olduğu bilinen Beşikaş'ın eski yıldızı Loris Karius, Mykonos'ta kimliği bilinmeyen esmer bir kadınla tatil yaparken görüntülendi. Alman kaleci gerçeği açıkladı. İşte detaylar...

Google Haberlere Abone ol

Alman kaleci Loris Karius, önceki gün Yunanistan'a bağlı Mykonos adası açıklarında bir teknede esmer bir güzelle görüntülendi.

Alman oyuncu Sophia Thomalla ile ilişkisi olduğu bilinen Karius,  samimi fotoğraflarının çekilmesi sonrası ilişkisi hakkında açıklama yapmak zorunda kaldı.

Mykonos'ta çekilen bu fotoğraflar, Karius'un sevgilisi Thomalla'yı aldattığı şeklinde yorumlandı ve sosyal medyada çok konuşuldu.Karius'un birlikte olduğu esmer güzelin kimliği ise bilinmiyor.

"Darmadağın olduğu için üzgünüm"

Bu fotoğrafların basında çıkması ve çok konuşulmasının ardından Karius sosyal medyadan bir açıklama yaptı. Karius açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Dün tatilimde başka bir kadınla olduğum fotoğraflar basına sızdı.Sophia ile uzun süredir ayrı olduğumuz doğru ve şimdi de darmadağın olduğu için üzgünüm. Bunun için özür dilerim."

Loris Karius'un sezon başında Union Berlin'e transfer olması sonrası Alman basınında sevgilisine yakın olabilmek için bu transfere onay verdiği ve kariyerini tehlikeye attığı şeklinde haberler çıkmıştı.

Union Berlin'de yalnızca 4 lig maçına çıkabilen Karius için o dönem. 'Sezon sonunda hem işsiz hem de sevgilisiz kalabilir' şeklinde yorum yapılmıştı.