Antalyalı adamın yaptığı hareket sadece Serik, Döşemealtı, Kemer, Alanya ve Kaş'ı değil tüm Türkiye'yi şaşkına çevirdi. Ne yaptın sen öyle

Antalya’da yer alan Serik’te yaşayan adamın yaptığı hareket sadece Serik, Döşemealtı, Kemer, Alanya ve Kaş'ı değil tüm Türkiye'yi şaşkına çevirdi. Dağlarda bulduğu akreplere kendini sokturup, kendini tedavi ettiğini iddia eden adam o anları kayıt altına aldı. O anları izleyen herkes şaşkınlığını gizleyemedi.

 Antalya'nın Serik ilçesinde ormanda kesim işiyle uğraşan Cemil Özcan dağlarda bulduğu akreplere kendini sokturup, kendini tedavi ettiğini iddia etti. Özcan’ın yaptığı hareketlere sadece  Serik, Döşemealtı, Kemer, Alanya ve Kaş'ı değil tüm Türkiye şaşırdı. Nasıl tedavi ettiğini sır olduğunu ileri süren adam, “Bunun sırrını vermem ama hayvan sevgim çok fazladır” dedi.

Doğadaki yırtıcı ve zehirli hayvanlarla anlaşabildiğini ileri süren Cemil Özcan, "Yırtıcı ve zehirli hayvanlar, bazı insanlardan daha iyi. Hayvanlarla her türlü anlaşıyorum. Hayvanlarla konuşmanın sevmenin ilmi vardır. İlmini bilmedikten sonra ancak öldürmeyi bilirsin. Mesela yılan geliyor. ‘Git’ dersin, gitmezse ‘gel bakalım’ diyorum. Bununda bir sistemi var. Yılanın dört zehirli dişi vardır. Bunları sök bu şekilde doğada dolaşır zarar veremez. Mesela beni iki defa akrep soktu fakat tedavisini kendim yaptım. Bunu ilmi de bende sır. İsterseniz 10 tane akrebi getirin. Hepsi de soksun tedavisini yapıp işime devam ederim. Her şeyin bir sırrı vardır. Amerika nasıl kolanın sırrını vermiyorsa ben de bunun sırrını vermiyorum.

“HAYVAN SEVGİM ÇOK FAZLADIR”

Hayvan sevgim çok fazladır. Ben her gün ormanda çalışan biriyim. Sarı, siyah akrep fark etmez en az 10 akrebi bulur çıkartırım. Ben kendimi soktururum kendimi tedavi ederim. İsterseniz profesörleri getirin. Onlar açıklasın bunun sırrını. Kendimi akrebe sokturduğumu görenler kaçıyor. ‘Vahşi bir insansın’ diyorlar. Hayvanlara alışmayan bir insan tabi ki de uzak durabilir” dedi.