Antalya'da dehşete düşüren olay

Antalya'nın Kepez ilçesindeki atık geri dönüşüm ve bertaraf tesisinde çalışanlar, çöplerin arasında yeni doğmuş olduğu tespit edilen bebek cesedi buldu. Olay, 40 ayrı ekip tarafından araştırılıyor.

Google Haberlere Abone ol

Antalya'nın Kepez ilçesindeki, Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne ait Kızıllı Entegre Atık Değerlendirme Geri Dönüşüm ve Bertaraf Tesisi çalışanları, toplanan çöplerin arasında yeni doğmuş bir bebek cesedi buldu.

Olayın bildirilmesinin ardından tesise gelen jandarma ekiplerinin incelemesinin ardından üzerinde göbek bağı bulunan erkek olduğu belirlenen bebek cesedi, otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumuna götürüldü.

40 özel jandarma ekibi araştıracak

Kepez Jandarma Komutanlığı tarafından olayın aydınlatılması için 40 ayrı ekip oluşturuldu. Tesisinin çöp topladığı bütün konteynerlerde ve çevresinde araştırma başlatan ekipler, bölgelerdeki güvenlik kameralarının kayıtlarını incelemeyi de sürdürüyor.

Ekipler ayrıca, bebeğin doğumunun hastanede gerçekleşmiş olma ihtimaline karşın Antalya ve ilçelerindeki hastanelerde yeni doğumlarla ilgili de araştırma yapıyor.