Arıza dizisi 15. Bölüm Fragman izle, "Beni hala sevdiğini biliyorum!"

Show TV'nin sevilen dizisi Arıza'nın 15. bölüm fragmanında; Ali Rıza Halide'yi hastaneye yetiştiriyor ve Burak ile aralarındaki gerilim giderek tırmanıyor. Burak konsorsiyum önünde "Ben yaptım!" diyerek itirafta bulunuyor. Herkes hakkında verilecek hükmü merakla bekliyor.

Yönetmenliğini Recai Karagöz'ün yaptığı Arıza dizisinin merakla beklenen 15. Bölümü 20 Aralık Pazar akşamı, saat 20.00'de Show Tv'de olacak.

Arıza dizisi 15. Bölüm Önizlemesi

Ali Rıza apar topar Halide’yi hastaneye yetiştirir. Haberi alan Haşmet, kızına bir şey olursa kimseyi sağ koymayacağını söyler. Burak ise Ali Rıza’dan önce Numan’a ulaşmak ister ama başarılı olamaz çünkü Ali Rıza, Numan’ı yakalamış ve öldürmüştür.

 Oğlundan bir türlü haber alamayan Fuat ise konsorsiyumu toplar, Haşmet’le Ali Rıza’nın oğlunu öldürmüş olabileceğini söyler. Ali Rıza ise toplantıya gelir ve Burak’ı Fuat’ın önüne atar çünkü Burak yaptığı her şeyi itiraf etmiştir. Bunun üzerine konsorsiyum Burak’ı idama mahkûm eder. Fuat oğlunu bu ölümden kurtarmak için bir plan yapar fakat plana sürpriz bir şekilde Ali Rıza dâhil olur.

Arıza Dizisi 14. Bölüm Özeti

Ali Rıza gözlerini açar ve türlü işkencelerin ardından kendisine gelmeye çalışır. Muzaffer ise halen bu işin arkasında kimin olduğuna ulaşamamıştır. Ali Rıza konsorsiyum toplantısında başına gelenleri anlatır ama kimin yaptığını bilmediğini söyler, Fuat ise bu işi kimin yaptığını açıklar. Halide, Ali Rıza’dan duyduklarıyla şoke olur; Ali Rıza Halide’ye, ‘Biz olamayız’ der. Ali Rıza, Numan’ın deposunu iç edince Numan, Burak’tan para ister. Melek ise artık kararını vermiştir, öğrendiği büyük sırrı Haşmet’le paylaşacaktır. Burak’ın gönderdiği paralar sahte çıkınca Numan, Burak’ın evine gelir ve ateş açar. Kurşunların hedefi ise Burak değil, Halide olur.