Arıza dizisi 17. Bölüm Fragmanı izle, "Bu daha fragmandı, sen bir de filmi gör!"

Arıza dizisinin 17. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Halide ve Burak'ın yolda olduğu anların dikkat çektiği tanıtımda Fuat'ın Halide'yi rehin aldığı öğreniliyor. Taksi durağında yaşanan patlama herkesi korkuturken, babasından Halide'yi öldürmesi için emir alan Burak'ın ne yapacağı merakla bekleniyor.

Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı, Arıza dizisi 17. Yeni bölümüyle 10 Ocak Pazar akşamı Show TV'de olacak. 

Arıza Dizisi 16. Bölüm Özeti 

Burak babasının kendisini kurtarmak için yaptığı plan sayesinde paçayı sıyıracağını düşünürken karşısında Ali Rıza’yı bulmuştur. Ali Rıza bu sefer Burak’tan intikamını alacak ve onu öldürecektir. Ancak Murat, kardeşini kurtarmak için Haşmet’in karşısına çıkıp yeni bir anlaşma yapınca; Ali Rıza’nın Burak’ı öldürme planı suya düşer.
Haşmet ve Halide ailelerinin katilinin kim olduğuna dair önemli bir bilgi edinirler ve öğrendiklerinden sonra büyük bir acı yaşarlar. Bu acı Haşmet için yeni bir savaşın fitilini ateşler; artık hedefte Fuat Ersoylu vardır.