Aşı reklamının yüzleri Şener Şen ve Ezgi Mola oldu!

Sağlık Bakanlığı tarafından, korona virüsle mücadele kapsamında yürütülen aşılama kampanyası için Şener Şen ve Ezgi Mola'nın yer aldığı kamu spotu hazırlandı.

Google Haberlere Abone ol

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 'Kolları sıvıyoruz' sologanıyla yürütülen koranavirüs aşılama kampanyası kapsamında hazırlanan ve sinema sanatçıları Şener Şen ve Ezgi Mola'nın yer aldığı kamu spotunu, sosyal medya hesabından paylaştı.

''Normal hayatımıza geri dönmemiz için''

Şener Şen, spotta "Sinemalarda, konserlerde, tiyatrolarda yeniden buluşmamız için, normal hayatımıza geri dönmemiz için siz de mutlaka aşınızı yaptırın" ifadesini kullandı.

 ''Filmin sonunu değiştirmek bizim elimizde''

Ezgi Mola da vatandaşlara "Bu kadarı ancak filmlerde olur dediğimiz birçok şeyi pandemi döneminde yaşadık. Ancak filmin sonunu değiştirmek bizim elimizde. Aşımızı olalım, hayatımıza kaldığımız yerden sağlıkla devam edelim" diye seslendi.

Videolarda ayrıca "Hepimiz biliyoruz ki salgın hastalıkları kontrol altına alabilmenin en etkili yolu, dün olduğu gibi bugün de aşıdır. Tedbirler ve aşıyla koronavirüsü aşıyoruz. Sağlığımız için kolları sıvıyoruz" ifadeleri yer aldı.

Kamu spotlarının televizyon kanallarında gösterileceği öğrenildi.