Aşkın Tarifi'nin yıldızı ünlü oyuncu Kadir Doğulu'dan bomba itiraf!

Aşkın Tarifi dizisiyle ekranlara dönen ünlü oyuncu Kadir Doğulu, özel hayatı hakkında konuştu. Kendisi gibi oyuncu olan Neslihan Atagül ile evli olan Doğulu bomba itiraflarda bulundu.

Google Haberlere Abone ol

Aşkın Tarifi dizisinin başrol oyuncuları Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Set arasında yemek molası veren oyunculardan Kadir Doğulu, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Neslihan Atagül ile evli olan Kadir Doğulu, özel yaşantısı hakkında konuştu. 

Diziyle ilgili konuşan Kadir Doğulu, “Dizide çok daha meşakkatli, denenmeye değer yemekler yapıyoruz. Burada patates falan yedik. Bir oyuncu olarak sette işimizi layıkıyla yapmaya çalışıyoruz. Tatmin olan ekibin bir kısmıyız. Reyting kısmı da kanalı ve yapımcıyı ilgilendiriyor” dedi.

Dizide bir şefi canlandıran Kadir Doğulu, karakteri için, “Neşeli olması biraz bana benziyor. O da Güneyli olmamdan kaynaklanıyor sanırım” yorumunda bulundu.

"Mutfakta patron Neslihan”

Kadir Doğulu, evde mutfak işlerinden eşi Neslihan Atagül’ün sorumlu olduğun belirterek şöyle konuştu:

“Evde mutfak Neslihan’dan soruluyor. Ben de arada bir girip bir şeyler yapıyorum. Mutfakta değişik şeyler denemeyi seviyorum. Mutfakta patron Neslihan.”

Kaynak: Snobmagazin