Rap skeci izleyenleri kahkahaya boğdu

Rap dünyasının son dönemde en çok konuşulan isimleri Norm Ender, Ben Fero ve Killa Hakan, Çok Güzel Hareketler 2 'Rapx' skecinde bir araya geldi. Skeç izleyiciden ÇGH (Çok Güzel Hareket) ve zil aldı.

Rap dünyasında yaşanan hareketliliğin ardından müzik listelerinde yerini alan şarkıcıların popülerliği her geçen gün artıyor. Özellikle Norm Ender, Ben Fero, Killa Hakan, Ezhel ve Gazapizm gibi isimler katıldıkları her etkinlikle hayranları tarafından alkış yağmuruna tutuluyor.

Gündemin popüler konularından olan rap ile ilgili bir skeç hazırlayan Çok Güzel Hareketler 2 çaylak ekibi, izleyenlerden tam not aldı. İlk olarak sahneye çıkan Ben Fero gençlere tavsiyelerinde bulunurken ardından sahneye diss attığı "Mekanın Sahibi" şarkısıyla Norm Ender karakteri çıkıyor.

İkilinin aralarındaki atışmalarına rap dünyasının en çılgın isimlerinin çıktığı Ankara ve Adanalı iki genç eşlik ederken finalde Killa Hakan ortaya çıkıyor. Yaşça diğer rapçilerden büyük olan Killa Hakan Tv100 ekranında yayınlanan Okan Bayülgen ile Uykusuzlar Kulübü'nde söylediği "Anan" replikleriyle seyirciyi ve ekran başındaki adeta kırdı geçirdi.

Salonda bulunan seyirciler genç tiyatrocuların başarılı skecini "Çok Güzel Hareket" ve zil ile ödüllendirdi.