Benim Adım Melek 34. Bölüm izle

Benim Adım Melek dizisinin 34. bölümü TRT 1 ekranlarında yayınlandı. 7 Ekim 2020 tarihinde yayınlanan bölüm tek parça olarak internete yüklendi. İşte Benim Adım Melek'in 34. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Benim Adım Melek dizisinin 34. bölümü TRT 1 ekranlarında yayınlandı.

Benim Adım Melek dizisinin konusu

Anneliğin, tüm zorluklara rağmen vazgeçmek değil aksine çocukların için hayata sımsıkı tutunmak olduğunu vurgulayan Benim Adım Melek; Melek’in, ailesi ve çocuklarıyla hayatını yeni baştan inşa etmesini konu alıyor. Nehir Erdoğan’ın Melek karakterine hayat verdiği dizide bir annenin ayakta kalma çabası ve üç çocuğuyla verdiği yaşam mücadelesine dikkat çekiliyor.

Melek, yaşadıklarından dolayı üç çocuğuyla baba ocağına dönerken bir yandan gözü yükseklerde olan kızı Defne’nin (Rabia Soytürk) başına buyrukluğu ve isyankarlığıyla mücadele edip, diğer yandan oğlu Kerem’in (Ulvi Kahyaoğlu) futbol sevdası yüzünden başına gelenlerle ve kavgacı tavırlarıyla uğraşacak. Küçük oğlu Seyit Ali (Poyraz Ar) ise her durumda mutlu olacak bir şey bulan hayat dolu karakteriyle her daim annesinin neşe kaynağı olmayı başaracak.

BENİM ADIM MELEK 34. BÖLÜM İZLE

Benim Adım Melek dizisinin 34. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link