Hasan Arat’ın 2. başkan adayı Hüseyin Yücel ile ilgili şok gelişme! "15 aydır kulübe kira borcunu ödemiyor"

Beşiktaş'ta başkan adaylarından Hasan Arat, dün akşam tv100'de katıldığı Candaş Tolga Işık'la Az Önce Konuştum programında oluşturduğu yönetimde ikinci başkan olarak Hüseyin Yücel'in görev yapacağını duyurdu. Hüseyin Yücel’in işlettiği kulübün Çilekli’deki okul tesislerinin kirasını 15 aydır ödemediği iddia edildi.

Hasan Arat’ın 2. başkan adayı Hüseyin Yücel ile ilgili şok gelişme! "15 aydır kulübe kira borcunu ödemiyor"

tv100'DE AÇIKLADI

Beşiktaş’ta başkanlık seçimine kısa süre kaldı. Başkan adayları Serdal Adalı ve Hasan Arat da hem yönetim kurullarını hem de projelerini açıklıyor.

Beşiktaş Başkan adayı Hasan Arat, tv100'de katıldığı Candaş Tolga Işık'la Az Önce Konuştum programında 2. başkan adayının Hüseyin Yücel olacağını açıkladı.

15 AYDIR KULÜBE KİRASINI ÖDEMİYOR

Beşiktaş’ta altyapı ve basketbola toplam 20 milyon Euro destek sağlamayı taahhüt eden Hüseyin Yücel'in Beşiktaş'ın Çilekli’deki okul tesislerini işlettiği ancak yaklaşık 15 aydır kira ödemesini yapmadığı ortaya çıktı.

Camiada, “Kulübe kirasını ödemeyen Hüseyin Yücel, 20 Milyon Euro sözü nasıl veriyor?” şeklinde yorumlarına sebep oldu.

 

KAGAWA TRANSFERİNDE ELEŞTİRİLER ALMIŞTI

Hem Yıldırım Demirören, hem de Fikret Orman yönetimlerinde görev almış Hüseyin Yücel, Hasan Arat’ın yönetim kurulu listesinin ikinci başkan adayı olarak yer aldı. Hüseyin Yücel’in Kagawa transferinde maliyet ve takıma fayda sağlaması konusunda yoğun eleştiriler almıştı.

BASKETBOL ÇIKMAZI

Asıl basketbol olan Hasan Arat’ın yönetim kurulunun ikinci başkanı Hüseyin Yücel’in Beşiktaş ile aynı ligde mücadele eden Bahçeşehir Koleji Basketbol takımı da yine gündeme geldi.

Camiada Beşiktaş’ta ikinci başkanlık görevine talip olan Hüseyin Yücel’in basketbol maçlarında hangi takımı destekleyeceği de sorgulanıyor.