Gökhan Gönül ve Caner Erkin'den Fenerbahçe kararı!

Beşiktaş ile sezon sonunda sözleşmeleri sona erecek olan Gökhan Gönül ve Caner Erkin'in durumları netlik kazanmaya başlıyor. Fenerbahçe'nin geri dönmelerini istediği iki yıldız kararını verdi.

Beşiktaş ile sözleşmeleri bitecek Gökhan Gönül ve Caner Erkin, uzun süredir Fenerbahçe'nin gündeminde yer alıyor. Sağ bek ve sol beke takviye yapmak isteyen sarı-lacivertli yönetim, bu iki oyuncu konusunda "bekle-gör" taktiğini uygulama kararı aldı.

Aziz Yıldırım'ın başkan olduğu dönemde uzun süre bekledikleri halde sözleşmeleri yenilenmeyen Gökhan Gönül, Beşiktaş'a imza atmış, Caner ise bedelsiz transfer olduğu İtalyan kulübü İnter'de kampa katıldıktan sonra siyah-beyazlılara kiralanmıştı.

Fenerbahçe'den gönülsüz ayrıldığı bilinen iki ismin, önümüzdeki günlerde Beşiktaş ile yapacağı görüşmeler beklenecek.

850'şer bin euro teklif edilecek

Yönetimin her iki futbolcuya da yıllık 850 bin euro garanti para teklif etmesi bekleniyor. Maç başı ve ekstra bonusların ne kadar olacağı ise belirsiz. Gökhan ve Caner'in teklifi kabul etmemesi durumunda Fenerbahçe her iki oyuncu ile görüşmelerini sıklaştıracak.

Siyah-beyazlılar iki isimle anlaşamazsa Gökhan ve Caner'e kulübün yeni ekonomik koşullarına göre belirlenecek birer teklif sunulacak. İki yıldızda Fenerbahçe'ye dönmek istiyor.

Fenerbahçe'nin özellikle Caner Erkin'in menajerleriyle geçtiğimiz günlerde sıkça bir araya geldiği fazlasıyla yazılıp çizilmişti.