Burak Yılmaz nikah masasına oturuyor!

Beşiktaşlı Burak Yılmaz, İstem Atilla ile 2014 yılında evlenmiş, 2018 yılında ise boşanmıştı. Milli futbolcu sürpriz bir kararla barıştığı eşiyle yeniden nikah masasına oturmaya hazırlanıyor.

Google Haberlere Abone ol

Beşiktaş ve A Milli Takım'ın forveti Burak Yılmaz, İstem Atilla ile yeniden nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. Yakın dostlarının araya girmesiyle 1 yıl önce yeniden barışan ünlü çift, en yakın zamanda nikah masasına oturacak.

Ulus'ta kızlarıyla birlikte yaşayan Burak Yılmaz ile İstem Atilla, karantina sonrası ikinci kez nikâh masasına oturacak. 15 Haziran 2014'te nikâh masasına oturan ve evliliklerini iki kız çocuğuyla taçlandıran çift, 6 yıl sonra yollarını ayırmıştı.

Emre Belözoğlu araya girdi

Başta Emre Belözoğlu olmak üzere, yakın dostlarının araya girmesiyle bir yıl sonra barışan Yılmaz ve Atilla, yeniden aynı evde yaşamaya başlamıştı. Ailesi için Acarkent'ten bir ev alan Burak Yılmaz, şimdilerde evi kendi zevklerine göre yeniden yaptırıyor.

Tadilatı biter bitmez yeni yuvalarına taşınacak olan çift, en yakın zamanda da nikâh masasına oturarak, ilişkilerine resmiyet kazandıracak.

Burak Yılmaz ve İstem Atilla davalık olmuştu

Yılmaz ile İstem Atilla'dan şiddetli geçimsizlik gerekçesiyle 2018'de boşanmıştı. Mahkeme, ünlü futbolcunun eşine 1.3 milyon lira tazminat ve aylık 10 bin lira nafaka ödemesine karar vermişti.

Ödemeleri yapmadığı öne sürülen Yılmaz ile Atilla bu olayın ardından bir de icralık olmuştu.