Beşiktaş'tan Şenol Güneş'e öğretmenler günü sürprizi

Valerien Ismael'in ardından göreve getirilen Şenol Güneş, Beşiktaş'ta ikinci sezonunu yaşıyor. Beşiktaşlı futbolcular, bir dönem öğretmenlik yapmış olan teknik direktörleri Şenol Güneş’in Öğretmenler Günü’nü çiçek takdim ederek kutladılar. İşte Güneş'in sözleri...

Beşiktaş'tan Şenol Güneş'e öğretmenler günü sürprizi

Beşiktaş, FIFA Dünya Kupası nedeniyle Spor Toto Süper Lig'e verilen arada hazırlıklarına, yaptığı antrenmanla başladı. İdmanda Şenol Güneş'e Öğretmenler Günü sürprizi yapıldı.

Beşiktaş, FIFA Dünya Kupası nedeniyle Spor Toto Süper Lig'e verilen arada hazırlıklarına, 10 günlük iznin ardından bu akşam BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla başladı.

Antrenman sonrası futbolcular, bir dönem öğretmenlik yapmış olan teknik direktör Şenol Güneş'in Öğretmenler Günü'nü çiçek takdim ederek kutladılar.

"Öğretmenlik yaptığım için çok mutluyum"

Futbolcuların takdim ettiği çiçeği kabul eden ve kendisi için hazırlanan pastayı kesen Güneş,  “Öğretmenler geleceğin altyapısını oluşturuyorlar. Öğretmenlik yaptığım için çok mutluyum. Kısa bir dönem öğretmenlik yapmış olmama rağmen öğrencilerimin başarılarıyla gurur duyuyorum. Aynı şey antrenörlük için de geçerli. İnşallah sizlerle beraber başarılı oluruz. Umarım gelecekte bugünkü durumunuzdan daha iyi yere geleceksiniz. Kazanmak, kaybetmek futbolda var, ona takılmayın. Oyununuzu geliştirmek daha önemli. Hep onun peşinden gidin” diye konuştu.