Beşiktaş’tan Kanada ekibiyle önemli anlaşma! Genç yetenekler altyapıya kazandırılacak

Beşiktaş, Kanada ekibi Nanook F.C. ile genç oyuncu keşif anlaşması imzaladı. Bu konuda açıklama yapan Futbol A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Fidan, “Ortak bir turnuva gerçekleştireceğimiz Nanook FC’nin gerçekleştireceği seçmelerde keşfedeceği yetenekli futbolcularımızı altyapımıza kazandıracağız” dedi.

Beşiktaş’tan Kanada ekibiyle önemli anlaşma! Genç yetenekler altyapıya kazandırılacak

Beşiktaş Kulübü Futbol Altyapı, Kadın Futbol ve Espor’dan Sorumlu Futbol A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Fidan, Kanada’nın Ontario Ligi’nde şampiyon olarak Premier Lig’e yükselen Nanook F.C’nin Başkanı Adam Enver Garipoğlu ile bir araya gelerek iş birliği anlaşmasını imzaladı.

"YETENEKLİ FUTBOLCULARIMIZI ALTYAPIMIZA KAZANDIRACAĞIZ"

Fidan, iş birliği anlaşmasıyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Bu anlaşmanın bizim için önemi sadece Amerika kıtasında Beşiktaşımızın adını duyurmak değil, aynı zamanda altyapı oyuncularımızın da bu kıtada top koşturabilmelerini sağlamaktır. Ortak bir turnuva gerçekleştireceğimiz Nanook FC’nin gerçekleştireceği seçmelerde keşfedeceği yetenekli futbolcularımızı altyapımıza kazandıracağız. Uzun yıllar süreceğine inandığımız anlaşmanın her iki taraf için de güzel sonuçlar vermesini arzulamaktayız.”