Bir mastürbasyon rezaleti daha! Yol ortasında durdu, laf attığı kadınlara bakarak....

Plakasız motosikleti ile yol kenarında duran ve kadınları mastürbasyon yaparak taciz eden sapık, kameraya yakalandı. Cep telefonuyla görüntülendiği sırada eylemine devam eden sapık dehşete düşürdü.

Türkiye'de son dönemde sosyal medyanın da etkisiyle ortaya çıkan rezalet görüntülere bir yenisi daha eklendi. Daha önce metrobüste, şehirler arası otobüslerde yaşanan manzaralara bu kez İstanbul'un Kadıköy ilçesinde rastlandı.

Sapığın kameraya kaydedildiği sırada sergilediği rahat tavırlar dehşete düşürürken, yakalanabilmesi için sosyal medyada kampanya başlatıldı.

İstanbul'un Kadıköy ilçesine bağlı Göztepe kavşağında plakası sökülü olan bir motosikletli, laf attığı genç kadınlara bakarak dakikalarca mastürbasyon yaptı. Neye uğradığını şaşıran kadınlardan biri de o anları cep telefonu kamerasıyla saniye saniye kayda aldı.

Sosyal medyada tepki çekti

Kadının, "Ne yaptığını göstersene bir daha, yüzünü de göster. Gözüküyor zaten sen hiç merak etme." uyarılarına aldırış etmeyen sapığın o anları ise izleyenleri hayrete düşürdü. Görüntülerin sosyal medyada paylaşılmasının ardından da çok sayıda kullanıcı yaşanan duruma tepki gösterdi.