Bir Zamanlar Çukurova 72. Bölüm full izle

Bir Zamanlar Çukurova’nın 72.bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümü tek parça olarak internete yüklendi. İşte 12 Kasım 2020 tarihinde yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova 72. Bölüm…

Bir Zamanlar Çukurova 72. Bölüm izle

Yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren izleyicilerini ekrana kilitleyen Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 72. bölümü yayınlandı. 12 Kasım 2020 tarihinde yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümü tek parça olarak internete yüklendi. İşte Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 72. bölüm tek parça linki…

Bir Zamanlar Çukurova 71. Bölümde ne olmuştu?

Hünkar’ın Behice’yle hesaplaşması bıçak darbeleriyle sona erer ve Behice Hünkar’ı çalıların arasına sürükleyip şehre döner. Saniye, Gülten ve Züleyha bahçede çocukları oynatırken Adnan yine küçük konağa kaçar. Yılmaz ve Züleyha bu şekilde bir kez daha karşılaşıp konuşur. Henüz şehri de onların hayatını da alt üst edecek olaydan habersizdirler.

Jandarma tarafından arandığını öğrenen Gaffur kaçıp Huğlara saklanır. Hatip Ağa’yı öldürmek suçundan arandığını düşünmektedir. Oysa olay hiç de sandığı gibi değildir.

Hiçbir şey olmamış gibi şehir kulübünde dedikoduya başlayan Behice’nin gündeminde, gazetelerin manşetlerindeki “Bu çocuğun babası kim?” sorusu vardır. Elbette o bu konuyu, kendi cephesinden ballandırda ballandıra anlatır ama Demir konuşmaları duyar! Hünkar’ın orada bulunmamasına şaşırır! Behice’ye ağzının payını verip sinir içinde şirkete geldiğinde ise, Sevda’nın zarfı geri yolladığını ve Hünkar’ın konuya dahil olduğunu öğrenir! Demir’in sinir içinde hesap sormaya eve gidişi, önce kendisine yazılan mektubu, sonra da acı haberi almasıyla son bulacaktır.

Acı haber, Demir’i küçük bir çocuk gibi, çocukken saklandığı ağaç gölgesinde gözyaşlarına boğar! Konaktaki herkes onun gibi Hünkarlarını, analarını kaybetmiştir. Züleyha da yaşanan onca şeyden sonra, ‘annelik duygusunda’ buluşup birleştiği ‘annesi’ni kaybetmenin üzüntüsü içindedir.

Haminne’nin gözyaşları yürekleri dağlarken, 40 yıllık aşkına bir kez daha kavuşamadan ayrılan Fekeli’nin acısını herkes hisseder.  Tüm husumetleri sona erdirmiş gibi görünen acı haber, gözyaşları ve hıçkırıklar eşliğinde dalga dalga tüm Çukurova’ya yayılır.

 

Bir Zamanlar Çukurova 72. Bölüm izle

Bir Zamanlar Çukurova 72. Bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

 

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin konusu nedir?

Anasız babasız büyüyen Yılmaz ile terzi çıraklığı yaparak kumarbaz abisine para yetiştiren Züleyha'nın aşkı ilk bölümüyle ekranda. Birbirlerine aşklarından gözleri kamaşan gençlerin hayatı, çok sıradan bir gecede karanlık bir kabusa döner. Kabus onları önce İstanbul'dan uzaklara, sonra Yaman Çiftliği'ne savurur. Kocasından kalan toprakları bir atmaca gibi koruyan Hünkar ile mutsuz bir evliliğin enkazını toplayan oğlu Demir'in da hayatını bambaşka bir yola savuracak olan karşılaşmanın müsebbibi ise çiftliğin Kahyası Gaffur olacaktır. Dizinin ilk bölümünde Yılmaz ve Züleyha, Yaman Çiftliği'nde işe başlar. Ancak Çiftlik sakinleri ile tanışırken Züleyha'nın söylediği bir yalan, hepsinin hayatını kökünden değiştirecektir. İstanbul'da başlayıp, kara bir tren ile Adana'ya ulaşan ilk bölüm, yıllar önceki Türkiye'nin renkleri ve müzikleri ile heyecan dolu bir hikayenin kapısını aralayacak!

Bir Zamanlar Çukurova dizisi oyuncuları kimdir?

 • Hünkar Yaman – Vahide Perçin
 • Demir Yaman – Murat Ünalmış
 • Yılmaz Akkaya – Uğur Güneş
 • Züleyha – Hilal Altınbilek
 • Ali Rahmet Fekeli – Kerem Alışık
 • Gaffur – Bülent Polat
 • Müjgan Hekimoğlu – Melike İpek Yalova
 • Haminne – Serpil Tamur
 • Saniye – Selin Yeninci
 • Çetin – Aras Şenol
 • Fikret Fekeli – Furkan Palalı
 • Sevda Çağlayan – Nazan Kesal
Bir Zamanlar Çukurova Bir Zamanlar Çukurova 72 Bir Zamanlar Çukurova 72 bolum Bir Zamanlar Çukurova 72 bölüm Çukurova izle Çukurova Çukurova 72 izle Çukurova 72.bölüm izle Çukurova 72.bolum izle Çukurova 72 bolum izle Çukurova 72 bölüm izle Bir Zamanlar Çukurova dizisi 72. bölüm tek parça kesintisiz full izle Bir Zamanlar Çukurova dizisi 72. bölüm izle Bir Zamanlar Çukurova dizisi 72. bölüm tek parça izle Bir Zamanlar Çukurova dizisi 72. bölüm kesintisiz izle Bir Zamanlar Çukurova dizisi 72. bölüm full izle Bir Zamanlar Çukurova 72. bölüm tek parça kesintisiz full izle Bir Zamanlar Çukurova 72. bölüm tek parça izle Bir Zamanlar Çukurova 72. bölüm kesintisiz izle Bir Zamanlar Çukurova 72. bölüm full izle Bir Zamanlar Çukurova 72. bölüm canlı izle dizi izle kesintisiz izle tek parça izle full izle Canlı dizi izle Canlı izle ATV Bir Zamanlar Çukurova izle Bir Zamanlar Çukurova full izle Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle Bir Zamanlar Çukurova son bolum izle Bir Zamanlar Çukurova yeni bolum izle Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm izle Bir Zamanlar Çukurova 72 izle Bir Zamanlar Çukurova 72 full izle Bir Zamanlar Çukurova 72 bölüm izle Bir Zamanlar Çukurova 72 bölüm full izle Bir Zamanlar Çukurova 72 bolum izle Bir Zamanlar Çukurova 72 bolum full izle TV100 Bir Zamanlar Çukurova 72 izle TV 100 Bir Zamanlar Çukurova 72 izle Bir Zamanlar Çukurova 72 ATV Bir Zamanlar Çukurova İzle ATV Bir Zamanlar Çukurova son bölüm İzle ATV Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm izle ATV Bir Zamanlar Çukurova son bolum izle