Bu da estetik dehşeti! Göğüslerini küçültmek isteyen kadın hayatının şokunu yaşadı: "Memelerim nerede?"

Göğüslerini küçültmek isteyen kadın hayatının şokunu yaşadı. Uyandığında ilk tepkisi "Memelerim nerede?" oldu.

Bu da estetik dehşeti! Göğüslerini küçültmek isteyen kadın hayatının şokunu yaşadı: "Memelerim nerede?"

İran uyruklu Neda Hanım, meme küçültme oprasyonu geçirmek istedi. Estetik için bıçak altına yatan Neda Hanım, uyandığında ise büyük bir şok yaşadı. 60 bin TL para ödediği operasyonda göğüslerini kaybeden kadını, eşi terk ederek kliniğe ortak oldu.

Hem memelerini kaybetti hem de bacaklarında büyük sorunlar var

İstanbul'da göğüslerini küçültmek için kocasının sosyal medya üzerinden bulduğu kliniğe giden İranlı Neda Hanım, dehşeti yaşadı. 60 bin lira karşılığında Sultangazi'de bir klinikle anlaşan Neda Hanım ameliyat oldu. Ameliyat sonrası ise İranlı kadının hayatı kabusa döndü. Memelerini tamamen kaybeden kadın, bacaklarından da büyük sorunlar yaşadı. 15 operasyon daha geçiren kadın, düzelemedi.
Eşinden boşanıp kliniğe ortak oldu

Tüm bunların üzerine eşi de terk edip bir de kliniğe ortak oldu

İranlı Neda Hanım'ın iddiasına göre o operasyonları da sahte bir doktor yaptı. Tüm bunlar yaşanırken Neda Hanımla eşi de boşandı. İddiaya göre boşandığı kocası da kliniğe ortak oldu.

Show Haber'de yer alan habere göre yaşadıklarını anlatırken zorlanan İranlı Neda, 'Ne protezim var, ne bir şey. Memelerim aynı erkek gibi. Çok ağrım var. Bacaklarım çok fena oldu. Yaralarım var, maalesef kötü yaralar. Acil tedavi istiyorum.' diye konuştu.
'Memelerim nerede?'

Bu da estetik dehşeti! Göğüslerini küçültmek isteyen kadın hayatının şokunu yaşadı: "Memelerim nerede?" - Resim : 1

Neda Hanım'ın kızı ise şu ifadeleri kullandı:

'Biraz küçültmek istedi. Instagram'dan annemin kocası bulmuş. Sürekli hata olamaz. Akciğeri kötü oldu. Safra kesesini tamamen çıkardılar. Herkes güzellik için oraya gidiyor zaten ondan sonra hayatı mahvoluyor. Ameliyat odasına da annem gitmedi. Normal odada orada dikiş yaptı. Tedavi yapıyoruz geçecek ama her gün düşüyordu zaten. Bizden habersiz, annem habersiz annem ameliyattan çıktı kendine geldi. Memelerim acıyor dedi. Bir yorganı açtı dedi ki memelerim nerede? '

Neda Hanım'ın avukatı Begüm Merve Açıkgöz ise konuyla ilgili 'Bu kişinin Suriye'de laborant olduğu ve hastanede de hizmetli personel olarak sigortasının olduğunu tespit ettik. Videolarda da Neda Hanım'a müdahalelerde bulunduğu açıkça görülüyor. Göğüs protezinin zehirli bir protez olduğunu tespit ettik. Müvekkilimin vücudunda, göğüslerinde her yerde dikiş izi, göğüs uçlarını tamamen kaybetti, bacakları simsiyah.' ifadelerini kullandı.

Hem sahte doktorun eline düşen hem de kocasından darbe yiyen talihsiz kadın çaresiz kaldı. Ameliyatın yapıldığı klinik ise hala hizmette. İranlı kadın, sahte doktorun yakalanmasını ve kliniğin de kapatılmasını istiyor.

Bu da estetik dehşeti! Göğüslerini küçültmek isteyen kadın hayatının şokunu yaşadı: "Memelerim nerede?" - Resim : 2