Bu partide tam çıplaklık zorunluluk! Paris'teki güzel cilt etkinliği gündem oldu!

Yıllardır devam eden Paris’teki Güzel Cilt etkinliği, bu yıl 15 Temmuz'da tekrar kutlandı. "Külot, koşum takımı, spor kayışı, aksesuarlar vb.” şeylerin yasak olduğu bu partide tam çıplaklık zorunluluk kabul ediliyor.

Bu partide tam çıplaklık zorunluluk!

Paris'te gece kulüplerinde çıplak olmak oldukça normal karşılanıyor. Vatandaşların tamamen çıplak bir şekilde katıldıkları "Güzel Cilt etkinliği" ise bunlardan biri. Bu etkinlik her sene belirli günlerde düzenleniyor. Bu sene de 15 Temmuz günü kutlanan parti gece yarısından sabah 6’ya kadar sürdü.

“Naked clubbing” olarak bilinen etkinlik, Paris’teki Le Club’daki Rue Saint-Denis’de gerçekleşti. Parti giriş ücretinin 13 € olduğu etkinlikte, çeşitli DJ’ler yer aldı ve parti müdavimleri için vücut boyama seçenekleri yer aldı. 

Bu partide tam çıplaklık zorunluluk! Paris'teki güzel cilt etkinliği gündem oldu! - Resim : 1

Parti ile ilgili şu detaylar paylaşıldı:

“Tam çıplaklık zorunludur. Külot, koşum takımı, spor kayışı, aksesuarlar vb.” şeyler yasaktır.”

“Regl döneminde olan kişilerin iç çamaşırı giymesine izin verilir.”

“Irkçılık, kadın düşmanlığı, homofobi, transfobi, yaş ayrımcılığı, engellilik, şişmanlık fobisi veya nefrete izin verilmeyen katı bir davranış politikası vardır.”

“Cinsel nitelikteki ve natürist değerlere aykırı veya rızaya aykırı herhangi bir davranış, derhal ve nihai olarak sınır dışı edilmekle sonuçlanacaktır."

Web sitesinde şu açıklamalara yer verildi:

“Geldiğinizde, tüm eşyalarınızı (telefon dahil) koyduğunuz yeniden kullanılabilir bir çanta veriliyor.”

“Karşılığında size kredi kartınız, sigaranız ve çakmağınız için küçük bir cep veriliyor ve dilediğiniz gibi takabiliyorsunuz.”

“İkincisi aynı zamanda vestiyer numaranız olarak da hizmet ediyor ve çantanızı almak için çıkarken geri koymanız gerekiyor."

Güzel Cilt gecesi, Paris’teki tek çıplaklar etkinliği değil. Şehirde spor kulüplerinden yüzme havuzlarına, masaj salonlarından deniz kulüplerine kadar çıplakların eğlenebileceği birçok mekan bulunuyor.