Bu yıl yazlık diziler hayal kırıklığı yarattı! Reytinglerde istenileni elde edemeyen sevilen ve yayından kalkan ilk yazlık dizi belli oldu

Yaz aylarında ilgiiyle izlenen diziler sezon finali yapmasının ardından yerini yazlık dizilere bırakıyor. Bu dizlerin reytingleri güzel gittiği takdirde yeni sezonda da devam şansı buluyor. Ancak bir çok yazlık dizi bu yıl beklentinin altında izlenme oranlarıyla hayal kırıklığı yaratıyor. Bu izlenme oranları karşısında yaprak gibi dökülecek olan dizilerden ilk final haberi de geldi. İşte detaylar...

Yayından kalkan ilk yazlık dizi belli oldu

Bu yaz yazlık diziler beklentinin altında izlenme oranlarıyla hayal kırıklığı yaşattı. Bir çok dizi istenilen reytingi alamadı. İlk final haberi ise geldi. 

Bu yaz TRT’de “Balkan Ninnisi”, “Seni Kalbime Sakladım”, FOX’ta “Senden Daha Güzel”, “Gizli Saklı” ve “Tozlu Yaka”, Kanal D’de “Seversin”, Star’da “Ah Kalbim”, atv’de “Sevmek Zamanı” gibi dizileri yayınlandı.

Ancak izlenme rakamları birkaç dizi dışında beklentiyi karşılamadı.
Ve ilk final haberi atv’den geldi. Kanalın Süreç Film imzalı dizisi “Sevmek Zamanı” ekrana veda ediyor. Başrollerini İlhan Şen (Kağan) ile Deniz Işın’ın(Firuze) paylaştığı dizi 5. bölümde final yapacak.