'Camdaki Kız' dizisindeki bekaret testi sahnesi sosyal medyayı ayağa kaldırdı!

Burcu Biricik ile Feyyaz Şerifoğlu’nun başrolde oynadığı Kanal D Camdaki Kız dizisindeki bekaret testi sahnesine tepki yağdı. İşte sosyal medya kullanıcılarının tepki gösterdiği o tweetler...

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Burcu Biricik'in 'Camdaki Kız' dizisinde hayat verdiği Nalan karakterinin bekaret testi sahnesi sosyal medyada gündem oldu. Dizideki o sahneye twetterdan tepki yağdı.

Camdaki Kız'ın bu sahnesi Twitter'da trend topic listesininde birinci sıraya yerleşti.

Burcu Biricik'in 'Camdaki Kız' dizisinde hayat verdiği Nalan karakterinin bekaret testi sahnesi tepki topladı. Sosyal medyada birçok kullanıcı, projede böyle bir sahnenin kullanmasına isyan etti. 

 

Geçtiğimiz aylarda uzun süre konuşulan 'Çıplak' dizisinin senaristi Merve Göntem, "Bir dizinin varlığından rahatsız olup yarın öbür gün yapacağı işten olmama korkusuyla 3 maymun olanlar, ahlaksız bulanlar, bu ülkede hâlâ bekaret kontrolü sahnesi çekiliyor. Televizyonda yayınlanıyor. Markalar bu dizilere girmek için savaşıyor. İnanılmaz..." diye tepki gösterdi.

Hazal Kaya, başrol oynadığı 'Adını Feriha Koydum' dizisindeki bekaret testi sahnesi yüzünden psikolojik sorun yaşadığını ve şeker hastalığının ortaya çıktığını söylemişti.

Kaya, "Başrolünü oynadığım 'Adını Feriha Koydum' ağır tecrübeydi. Feriha'ya bekaret testi yapılıyordu. Bunu normalize etmemek için sahneyi oynamak istemediğimi belirttim. Sahne atıldı. Ama o kadar çok eleştiri aldım ki sağlığım bozuldu. Şeker hastalığım o dönem çıktı" demişti.

İşte sosyal medya kullanıcılarının bekaret sahnesine tepki gösterdiği o tweetleri...