Hayri bilmecesi çözülüyor! Camdaki Kız’da Cihangir Ceyhan rüzgârı esecek

Burcu Biricik ile Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerini paylaştığı Camdaki Kız dizisine damga vuran Cihangir Ceyhan'ın yani Hayri karakterinin bilmecesi yakında çözülüyor. İşte detaylar..

Camdaki Kız’da Hayri bilmecesi çözülüyor

Camdaki Kız dev bütçeli “Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı” dizisi ekrana gelmesine rağmen AB kategorisinde liderliğini korudu.

Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Tamer Levent, Devrim Yakut, Enis Arıkan, Nur Sürer, Şerif Erol, Hande Ataizi, Selma Ergeç, Tuğrul Tülek, Engin Şenkan gibi ünlü isimleri buluşturan dizide haftalardır Hayri karakterinin akıbeti merak konusu olmuştu.

Karakter için yapımcı Onur Güvenatam’ın ilk düşündüğü isim olan Erkan Kolçak Köstendil’in dizi çekmeme kararının ardından ibre Burcu Biricik’in de beraber oynamayı çok istediği Cihangir Ceyhan’a çevrilmişti.

Ceyhan’ın yaşadığı menajer krizinin çözülmesinin ardından ünlü oyuncu dizinin kadrosuna dahil oldu. Ancak Ceyhan’ın ilk bölümlerde merak uyandırmak için dizide gösterilmeyeceği öğrenilmişti. Bu gizem yeni bir değişiklik olmazsa yakında çözülüyor.