Camdaki Kız'da Hayri karakteri canlandıran Cihangir Ceyhan'ı bu imajla izleyeceğiz

Kanal D'nin sevilen dizisi Camdaki Kız ikinci sezonunda tüm izleyicilerin merakını uyandıran Hayri karakterini canlandırması beklenen Cihangir Ceyhan'ın yeni imajı dikkat çekti. İşte Cihangir Ceyhan'ın Camdaki Kız dizisindeki Hayri imajı!

İşte Cihangir Ceyhan'ın Hayri imajı!

Kanal D'nin sevilen dizisi Camdaki Kız ikinci sezonu hızlı başladı. Dizide bir türlü yüzünü göstermeyen Hayri karakterini Cihangir Ceyhan'ın canlandıracağı ortaya çıktı. Ceyhan'ın dizi için imaj yenilemesi dikkat çekti. 

 Cihangir Ceyhan Camdaki Kız'ın Hayri'si için imaj değiştirdi

Oyuncu Cihangir Ceyhan'ın canlandıracağı Hayri karakteri, izleyici için uzun bir süredir gizemini koruyordu.

2. sezonun başlamasıyla birlikte gözler Cihangir Ceyhan'ın Hayri performansına çevrildi. Ancak yeni sezonu geçtiğimiz gün başlayan Camdaki Kız dizisinde Hayri karakterinin yüzü yine gösterilmedi.

Cihangir Ceyhan'ın Camdaki Kız’da canlandırdığı Hayri karakteri için imaj değiştirdiği ortaya çıktı. Yeni projesi için bıyık bırakan Ceyhan'ın dizideki akıbeti ilerleyen bölümlerde belli olacak.

Yeni projesi için bıyık bırakan Ceyhan'ın dizideki akıbeti ilerleyen bölümlerde belli olacak.

Hayri karakterine can veren Cihangir Ceyhan kimdir?

Cihangir Ceyhan, 15 Ekim 1989 tarihinde Adana'da dünyaya gelmiştir. Henüz evli olmamakla birlikte, ilişkisinin de olmadığı bilinmektedir.

Aslen baba tarafından Elazığlı olan Ceyhan İstanbul'da iki buçuk yıl kamera önü oyunculuk dersi aldı. Sonrasında Adana'ya geri döndü.

İlk oyunculuk deneyimini 2015 yılında yayınlanan Yusuf isimli sinema filminde hayat verdiği Serdar karakteri ile yaşamıştır. Ardından internet üzerinden yayınlanan Sıfır Bir Adana dizisinde Cio karakterini canlandırmış ve geniş bir hayran kitlesine sahip olmuştur.

Çukur dizisinde Azer karakterini canlandıran Cihangir Ceyhan, senaryo gereği ölerek diziye veda etti. Ekranlara kısa bir ara veren Cihangir Ceylan, 2020 yapımı Alev Alev dizisinde Ömer karakterini oynamıştır. Kaynak: Haber Global