Çağatay Ulusoy ve Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni işlerini duyan şaştı kaldı

Televizyon dizilerinden uzaklaşarak dijital projelere yönelen Çağatay Ulusoy ve Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni işleri herkesi şaşırttı. Ulusoy ve Tatlıtuğ da kendi şarap bağı olan Brad Pitt, Johnny Depp, David Beckham gibi ünlü isimlerin kervanına katıldı

İki ünlü ismin yeni işlerini duyan şaştı kaldı

Netflix'in yeni dizisi Bir Denizaltı Hikayesi ile seyirciyle buluşmaya hazırlanan Kıvanç Tatlıtuğ ve BluTV'nin yeni dizisi Yeşilçam'da rol alan Çağatay Ulusoy yer aldıkları projelerin yanı sıra yakın dostluklarıyla da magazin gündeminde sık sık konuşuluyor.

İki yakın dost olan Ulusoy ve Tatlıtuğ, ortak yatırım yapmak için kolları sıvadı.

İkilinin yeni yatırımlarıyla atıldıkları iş kolu hayranlarını şaşkına çevirdi.

Brad Pitt, Johnny Depp, David Beckham gibi ünlü isimlerin kervanına katıldı

Ulusoy ve Tatlıtuğ da kendi şarap bağı olan Brad Pitt, Johnny Depp, David Beckham gibi ünlü isimlerin kervanına katıldı.

Bir işadamının 15 yıl önce Tekirdağ’da “şarap köyü” yapmak için aldığı iki bin dönümlük araziden 10’ar dönüm satın alan iki yakın dost, burada kendi şaraplarını üretmeyi hedefliyor.

10 dönümlük araziye, 250 metrekarelik kır evi yapma ruhsatları olan ikili, şimdiden yapı çalışmalarına başladı.

İleride üzümler rüştünü ispatlayıp, uzmanlardan geçer not alırsa, iki arkadaş kendi bağlarından üretilen şarapları markalaştırmayı hedefliyor.

Brad Pitt ve David Beckham, kendi üzüm bağları olan ünlü isimlerden sadece ikisi. Brad Pitt’in üzüm bağları Fransa’da, Beckham’ınkiler ise Kaliforniya’nın Napa Vadisi’nde.