Çağatay Ulusoy o diziyle ekranlara dönüyor!

Çağatay Ulusoy'un başrolü olduğu dönem dizisi Yeşilçam'ın merakla beklenen ilk fragmanı yayınlandı. Yeşilçam dizisinde Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci ile başrolü paylaşacak.

Kaynak: tv100.com

1960'lar Türkiye'sinin gölgesinde altın çağını yaşamaya başlayan Yeşilçam sinemasındaki bir yapımcının ayakta kalma hikayesini anlatacak olan 'Yeşilçam: Bir Sinema Hayvanı'nın ilk tanıtımı izleyicilerle buluştu.

İLK FRAGMANDA RENKLİ ANLARA YER VERİLDİ

Emel Sayın'ın 'Rüyalar Gerçek Olsa' şarkısının eşlik ettiği gösterişli tanıtımda, 1960'lı yıllardaki bir Yeşilçam filmi galasındaki renkli ve görkemli anlar dikkat çekti.

ÇAĞATAY ULUSOY YAPIMCI SEMİH ATEŞ’İ CANLANDIRACAK

Dizide Çağatay Ulusoy, her şeyini kaybetmiş ancak Yeşilçam'da küllerinden yeniden doğmaya çalışan sinema aşığı yapımcı Semih Ateş'e hayat verecek.

Aynı zamanda dizide Çağatay Ulusoy’a Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci eşlik edecek. Afra Saraçoğlu, Yeşilçam’ın kapısını gerçek bir sanatçı olmak için çalan genç ve güzel Tülin Saygı’yı, Selin Şekerci ise Yeşilçam’ın gözde yıldızlarından Mine Cansu’yu canlandıracak. Ayrıca Güngör Bayrak, Nilüfer Açıkalın, Altan Erkekli, Yetkin Dikinciler, Özgür Çevik, Ayta Sözeri ve Bora Akkaş gibi başarılı ve usta isimler de yer alacak.