Çatı Katı Aşk 15. Bölüm izle

Çatı Katı Aşk dizisinin 15. bölümü Kanal D ekranlarında yayınlandı. 18 Ekim 2020 tarihinde yayınlanan bölüm tek parça olarak internete yüklendi. İşte Çatı Katı Aşk dizisinin 15. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Çatı Katı Aşk dizisinin 15. bölümü Kanal D ekranlarında yayınlandı.

Çatı Katış Aşk 15. bölüm özeti

Çatı katındaki ateş söndürülmüş olsa da Demir’in gönlüne düşen ateş git gide alevini arttırmaktadır. Yasemin’in, Allah’ın emriyle Ateş’e istenmesi ikilinin arasındaki ilişkiyi git gide içinden çıkılmaz bir hale getirmektedir. Yasemin her ne kadar her şeyin bir oyun olduğunu hatırlatsa da Demir kıskanma konusunda kendine engel olamaz. 

Çatı Katı Aşk'ın 14. Bölümünde ne olmuştu?

 Çatı Katı Aşk dizisinde Şirin'in mahalleye gelmesi ile birlikte mahallede büyük bir kargaşa yaşanmıştı. Ayşen annesinin Şenay olduğunu öğrenmenin şokunu yaşarken Ateş'in bunu biliyor olması ve kendisinden gizlemesi nedeniyle kendini odaya kilitlemişti.

Çatı Katı Aşk'ın hikayesi

Çatı Katı, geniş ve sımsıcak bir aileye iki yabancı misafirin dahil olmasıyla başlar. Dayanışmayla ve birbirine tutunarak yaşayan bu aileye minik bir “yalan”la katılan Ateş ve Yasemin, bu çatının altında önce aşkla çarpışacak, sonra yalanlarıyla sınanacak ama zaman içinde dostluğu, paylaşmayı ve sevgiyi göreceklerdir. Çatı Katı, hayata yeni atılanların, sırtında dünyaları taşıyanların, yuvayı ilmek ilmek örenlerin yani bizim, hepimizin hikayesidir aslında. Ama hepsinden öte bir aşk hikayesidir… Karakterleri birbirine taban tabana zıt, farklı sosyal sınıflardan ve kültürlerden gelen Ateş, Ayşen, Demir ve Yasemin’in  ailelerini karşılarına alma pahasına aşklarında direnmelerinin hikayesidir. Hayat gençleri yine boylarından büyük dertlerle baş başa bırakırken, hasretini duyduğumuz bu aile, kuvvetli bağlarıyla her şeyin üstesinden gelip bir arada kalmayı başarabilecek midir?

ÇATI KATI AŞK 15. BÖLÜM İZLE

Çatı Katı Aşk  dizisinin 15. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.